Kot Çanta Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Ocak 2013

Kot çanta modellerine göz atmaya ne dersiniz? Farklı kombinasyonlarda en güzel kot çantaları sizler için derledik. Tasarımı bakımından oldukça şık görünen, farklı olarak dizayn edilmiş en harika kot çanta örnekleri sizlerle…

Kot Çanta Modelleri

Kot çantalar, daha çok hobi amaçlı el işi örgü işlerine merakı olan hanımların, ömrünü tamamlamış, giymedikleri eski kot pantolon, gömlek yada benzeri kıyafetlerden kestikleri kot parçaları ile yapılıyor. Yine aynı şekilde kullanılmayan çantalardaki kol kısımları ve aksesuarlar sökülerek kot çantalar şekil alıyor. İşin içine birazda hayal gücü eklendiği zaman ortaya çok hoş görünen bir çanta modeli çıkıyor.

Hatta sezon trendlerini takip eden hanımlar, kot çantalarına zımbalar ekleyerek kıyafetlerinde kombin yapabilecekleri çok şık kot çantaları ortaya çıkarıyor. Hemen aşağıda yer alan foto galeriden farklı çeşitlerde yapılmış kot çanta modellerine göz atabilirsiniz. Oldukça hoş görünen değişik tasarımlarda kot çantaları örnek olsun amacı ile ekledik.

İlerleyen günlerde, kot çanta yapımı konularını da sizlerle paylaşarak yazımızı güncelleyeceğiz. Şimdi buyurun hep birlikte ilham alınabilecek kot çantalara hep birlikte göz atalım..

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar