2013 kısa saç modelleri kadın

Kısa Saç Modelleri 2013
2013 kısa saç modelleri kadın

2013 kısa saç modelleri kadın

2013 kısa saç modelleri kadın - kısa saç trendleri, kısa saç kesimleri, bayan kısa saç modelleri, yeni stiller, örnek modeller, 2013 kısa saç resimleri, 2013 kısa saç modası.

Yeni sezonda ilham alınabilecek, dikkat çeken kısa saç modellerini bir araya getirdik. Foto galerimiz üzerinden farklı kesimlerde yeni 2013 model kısa saçlara göz atabilirsiniz.

Saçların üst kısımlarına uyguladığınız hareketlendirmeler ile yüzünüzü daha tombul gösterebilir yada gözünüze doğru gelen saç tutamları ile yüzünüzü uzun gösterebilirsiniz. Ayrıca kısa saçların bakımı daha kolay ve pratiktir. Saçlarınız için uzun zamanlar harcamanıza gerek kalmaz.

Kısa Saç Modelleri Hangi Yüz Tiplerine Yakışmaktadır? Bilindiği üzere saç modelleri yüz şekillerine göre belirlenir ve doğru model seçildiğinde hemen hemen her yüz şekline yakışmaktadır. Alnınız açık ise kısa düşen tutamlar yüzünüzü daha güzel gösterecektir. Aynı şekilde elmacık kemikleriniz çıkık ise o kısıma düşen tutamlar yüzünüzü daha güzel gösterebilir.

Kısa Kesim Saç Modelleri Kimlere Yakışır? Kimlere Yakışmaz? Kısa saçlar boyu daha uzun daha yüksek gösterdiği için uzun boylu hanımlara pek önerilmez. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi verilen şekiller yüzü daha dolgun gösterebileceği için şişman hanımlara da yakışmamaktadır. Genel bir bakış ile zayıf ve kısa boylu bayanlar ideal saç modelidir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?

Sponsorlu Bağlantılar
Benzer Yazılar