Kırmızı Kıyafetler Nasıl Giyilir?

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Mart 2014

Kırmızı renk kıyafetler nasıl giyilir, kırmızıyı nasıl kombin yapmalı, önerilerimize göz atın şıklığınıza şıklık katın.

Hiç şüphesiz ki, kırmızı (al) en dikkat çeken renklerin başında geliyor. Aşk, tutku, enerji, mutluluk ve aynı zamanda kızgınlık gibi çağrışımlar içeren bu renk tekstil sektörününde en gözde renkleri arasında. Zira, moda’da hiç bir koleksiyon yoktur ki içinde kırmızı olmasın. Mutlaka kendine bir yer edinir.

Kırmızı her ne kadar diğer tüm renklerle uyum sağlıyormuş gibi görünse de kombin yaparken detaycı olmak da fayda var çünkü iddialı bir renktir, giymek cesaret işidir. Bu sebepten kırmızı kıyafetlerinizi kombin yaparken bol bol deneme yapmaktan kaçınmayın. Tüm gözler üzerinizde olacak unutmayın. Bazen bu sizi rahatsızda edebilir.

kırmızı kıyafetler nasıl giyilir

Günlük yaşantınız kırmızıyı en iyi siyahla birlikte dengeleyebilirsiniz. Özellikle baştan aşağı kırmızı giyinme fikri varsa aklınızda siyahı kesinlikle göz ardı etmeyin. Aynı şekilde, beyaz ve lacivertte kırmızıyla uyumlu renklerdendir.

kırmızı nasıl giyilir

Kırmızının tonlarını ten ve saç renginizi baz alarak ayarlama yapabilirsiniz. Örneğin çok açık tenli ve sarışınsanız biraz daha koyu tonlara yönelmekte fayda var.

kırmızı renk kıyafetler nasıl giyilir

kırmızı pantolonlar nasıl giyilir

kırmızı kıyafet kombinleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar