Kır Düğünü Fikirleri

Yazar: sanalzade Tarih: 25 Ocak 2014

Kır düğünü yapmayı mı düşünüyorsunuz? Önerilerimize mutlaka göz gezdirin, kır düğünü için ilham veren fikirler sayfamızda sizlerle.

Düğün planlamaları çoğunlukla havaların ısındığı yani doğanın yepyeni günlere kucak açtığı ilkbahar ve yaz aylarında yapılır. Çiftlerin büyük bir bölümü hayatlarının en mutlu günlerini bu dönemlere denk getirirler.

Düğün için seçilen mekanlar çoğunla kapalı alanlardır ancak açık hava kır düğünleri gibisi yoktur. Eğer hayalleriniz arasında keyifli bir kır düğünü yapmak varsa eğer evinizin bahçesini şu şekilde organize edebilirsiniz;

Yaz mevsimi malumunuzdur ki çiçeğin bol olduğu bir mevsimdir. Gül, ortanca ve lisyantus bu ayların en favori çiçekleridir. Bahçenizde düzenleyeceğiniz kır düğününüzde bu detayı bolca kullanmanızı öneriyoruz.

Kır Düğünü Fikirleri

Yine aynı şekilde davetlilerinizin oturacakları sandalyelere tek renk kurdeleler bağlayıp uçlarına mevsim çiçekleri yerleştirin. Pembe, yeşil yada mor emin olun bambaşka bir güzelliği ortaya çıkaracaktır.

Yanı sıra, masalara içleri yarıya kadar dolu orta boyutlarda cam fanuslar koyun ve içlerine çiçek yaprakları yerleştirin. Diplerine ise taşlar ve midye kabukları atın. Çok şık bir görünüm oluşturmuş olursunuz.

Bahçenizin girişindeki kapıyı da çiçeklerle doldurabilirsiniz. Beyaz bir tül ve hoşunuza giden tüm çiçekleri bir araya getirdiğinizde ihtişamlı bir giriş oluşturmuş olursunuz. Bu detay aynı şekilde nikahın kıyılacağı alan içinde kullanılabilir.

Bahçenizde ağaçlar varsa eğer içleri çiçeklerle dolu kafesler asma fikirlerini de mutlaka değerlendirin.

Bembeyaz tüller, rengarenk kurdeleler, balonlar ve saten kumaşlar farklılıklar oluşturmak için kır düğünlerinde kullanılan favori parçalardandır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar