Keşanlı Ali Destanı 3. Bölüm

Yazar: sanalzade Tarih: 24 Aralık 2011

Keşanlı Ali Destanı 3. BölümD Production tarafından Kanal D ekranlarında hazırlanan Keşanlı Ali Destanı dizi hakkında daha önce bir yazı (tıklayın) hazırlamıştım.  İlk bölümünü izledikden sonra dizi çok hoşuma gitmişti. 2. bölümünü heycanla beklediğimi dile getirmiştim.    Heycanla beklediğim dizinin  2. bölümü ve 3. bölümünüde izledim  :)  Özet olarak keşanlı ali destanı 3. bölümünde ;

İftiraya kurban giden Ali hapse düşer. Parmaklıklar ardında mahkeme kararını bekleyen Ali, Zilha’yı bir türlü masum olduğuna inandıramaz.

Ali’nin yokluğundan faydalanan Sipsi, Zilha’yı bir gölge gibi takip etmeye başlar. Zilha ise kendi ayakları üzerinde durmak için harekete geçer.

Çamur İhsan ölmüştür. Sinsi Sipsi’nin kurduğu tuzak tıkır tıkır işlemiş, her şey elinde kanlı bıçağı tutan Ali’nin aleyhine işlemiştir…

D Production tarafından Kanal D ekranlarında hazırlanan Keşanlı Ali Destanının 3. bölüm Özetini hakkında kapsamlı bilgi için burayı tıklayabilirsiniz. Yine aynı şekilde keşanlı ali destanı bölümlerini, fragramlarını aynı adresden takip ederek dizinin resmi adresinden izleyebilirsiniz.

Keşanlı ali destanı filmini izlemeye devam edeceğim :) çok sevdim ve hoşuma gitti…

Keşanlı ali destanı 4. bölümünü şimdiden merak eder oldum.. Sanırım keşanlı ali destanı dizisi hakkında sanalzade blog ‘unda epeyce yazılar hazırlayacağım..

Keşanlı ali destanı dizisini sizede tavsiye ediyorum..

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

lefiero

Oca 06, 2012

bu bölüm çok fenaydı ya

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar