Kedi Gözü Makyaj

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Mayıs 2012

Kedi Gözü Makyaj Nasıl Yapılır ?

Televizyonlarda gördüğümüz şarkılar, farklı showlar ve mükemmel makyajlarla sahnelere çıkıyorlar. Bu tip makyajlara bir çok bayan hayranlıkla bakar ve bu makyajların nasıl yapıldığı hakkında derin derin düşünürler. İşte bu makyajların nasıl imkansız olmadığını sizlere tek tek anlatacağınız. Bugün size anlatacağımız makyaj modeli Rihanna, Lady Gaga gibi ünlülerin kullandığı Kedi Gözü Makyajıdır.

Kedi gözü makyajı, yüzünüzü keskin ve oldukça seksi bir görünüşe sürükler. Özellikle üzerinize giyeceğiniz siyah tondaki renkler, hafif dekolteli elbiseler sizi ortamda oldukça çekici ve adete tüm gözlerin üzerinde olmasını sağlar. Bu tip makyajlar için kullanabileceğiniz renkler, şarap renkleri, gri, koyu haki olarak değiştirebilirsiniz. Ancak en çok kullanılan siyah tonlardaki kedi gözü makyajıdır.

Bu makyajı yapabilmeniz için öncelikle almanız gerekenler, ucu sivri ve koyu tonu çok iyi verebilen bir göz kalemi, bunun yanında fırça şeklinde geniş bir alanı boyayabilecek kalem veya fırçalar. Koyu tondaki farlar, mat veya parlak yerine gelecek ortam ışıklarını parlatacak ürünlerdir. Kaşlarınızın altını parlatacak parlatıcılar.

Sadece bir kalem ile yapabileceğiniz bu makyajı,daha profesyonel olması için bir çok malzeme ekledik.

Kedi gözü makyajının nasıl yapıldığını resimli anlatım ile aşağıda görebilirsiniz.

Kedi gözü makyajı yapımı

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar