Katlı Saç Kesimleri Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 28 Eylül 2012

Merhaba hanımlar, katlı saç modellerine göz atmaya ne dersiniz. Fikir almanız açısından birbirinden şık farklı renk ve modellerde katlı saç kesimlerini galerimize ekledik. Kat kesim saçlar dinamikliği, kolay şekil alması ve havalı bir tarzı ortaya koymak isteyenler bayanlar için ideal saç stilleri arasında yer almaktadır.

Katlı Saç Modelleri

Oldukça rahat kullanımı ile katlı kesim saç modelleri, saçların hem sağlıklı görünmesini hemde fön ile maşanın daha belirgin görünmesi sağlar. Kolay şekil alır ve saatlerce saçınızla uğraşmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda sportif bir duruşu ön plana çıkarır.

katlı saç modelleri ve kesimleri

İnce saçlara tavsiye edilmez, özellikle saç telleri kalın olan bayanlara tavsiye edilir. Katlı saç modellerinde saç boyunun önemi yoktur. Uç kısımlarda açık renkler veya hareketli röfleler ile dolgun bir görünüm elde edilebilir. Katlı saçların enn önemli avantajı baş şeklini öne çıkarmasıdır.

Katlı Saç Kesimleri

Ayrıca, yüz şeklinde göre, elmacık kemiklerine, alın yapısına ve burun yapısına katlardan düşecek tutamlar yüzü daha güzel gösterip, daha bakımlı ve dinamik bir görünüm kazandıracaktır.

Yıpranmış ve kuru saçlara katlı saç modelleri önemle tavsiye edilir. Aynı zamanda saçı az olan bayanlara da katlı saçlar tavsiye edilir. Bir çok ünlünün saçlarında uzun katlı modelleri yoğun olarak görülmektedir. Aynı zamanda 2012 saç trendleri arasında katlı kesim saç şekilleri popülerliğini korumaktadır.

FOTO-GALERİ >>> Katlı Saç Kesimleri Modelleri

Saçlarınızda bir hareketlilik istiyorsanız eğer, mutlaka katlı modellere yönelmelisiniz. Sizlere bu konuda ilham verebilecek çeşitli saç şekli ve stillerini hemen aşağıda yer alan galerimizden göz atabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar