Kahküllü saç modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 2 Haziran 2012

Kahküllü Saç Modelleri

Saç modelleri bayanların üzerine hassasiyetle düştükleri önemli ayrıntılardan biridir. Aşağıda sizler için hoş ve şık görünen kahküllü saç modellerini bir araya getirdik. Eğer sizde kahküllü modelleriden hoşlanıyor iseniz aşağıdaki kahküllü resimlerine göz atmanızı tavsiye ederiz.

Yüz şeklinize uygun olan kahküllü saç stilini seçerek imajınızı tazeyebilirsiniz. Kısaca bu saç modelini kimler kullanmalı nelere dikkat edilmeli kısa açıklamaları okuyalım…

Kahküllü saç modelleri kimlere yakışır ?

Kahküllü saç modellerinin kullanılması için saçlarımızda ön tarafta biraz uzunluk olması gerekir, elmacık kemikleri çok çıkıntılı bayanlarda doğru düşen tutamlar kahkülü iyi göstericektir. Yüzünüz yuvarlak bir görüntüye sahip ise kahküluygulanıldığında pek hoş durmaya bilir. Yuvarlak yüzlü hanımlar, illaki kahkül kullanıcaz diyorsanız, kahkülleri hafif yana doğru serpiştirerek kullanabilirsiniz.

Kahküllü saçların en önemli özelliği gözlerinizi ön plana çıkartmasıdır, ince yüzlü bayanlar, geniş alına sahip bayanlara kahküllü saçlar her zaman yakışır.

Aşağın çeşitli düz kahküllü saç modelleri, küt kahküllü saç modelleri, kahküllü kısa saç modelleri, yan kahküllü saç modelleri, kahküllü saç şekilleri, düz kesim saç modelleri, kahküllü saç kesimleri resimlerine göz atabilirsiniz.

Kahküllü Saç Modelleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar