Kadınlar ne ister

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Haziran 2012

Kadınlar ne ister ?

Bir kadın ne ister ? Kadınlar ne ister ? gelin hep birlikte soru işaretlerini bulalım. Başlangıcı biz yapalım devamınıda yorum alanından siz getirin…

Kadınlar ne ister; Kadınlar hep Aşk ister, Aşkın ölünceye kadar sürmesini ister. Kadınlar ömür boyu anlayış ister ömür boyu sürsün ister. Affedilmek ister, ömür boyu af olsun ister.

Kadınlar güzel olmak ister, bu güzellik ömrü boyunca kalsın ister.

80 yaşında olsa bile kendisine çıtır denilmesini, isminin bir ağaca kazınmasını ve bu bu çınarın asırlık kurumasını ister. Dünya Savaşı bile çıksa, evlilik yıldönümü unutulmasın ister.

Kadın hizmetçi ister, şoför ister, bahçıvan ister. Günün 8 saatini yatakta, 8 saatini kuaförde ve 8 saatini de alışverişte geçirmek ister.

Kadınlar Ne iSter?

En güzel kadın olduğunu, bu cümlenin dakikada bir söylenmesini ister. Kendisi için şiir yazılmasını ister. Doğumdan sonra vücudu bozulmasın ister. Kadınlar yemek ister, çikolata ister ama kilo almamak ister.

Kendisine sürekli çiçekler alınsın ister. İlk öpüşme yıldönümünün unutulmamasınıda ister.

Saman altından okyanus yürütmek ister.

Uğruna ölünsün, geberilsin ister :) Uğruna gökteki ay yere indirilsin ve kendisine tepsi içinde ikram edilsin ister.

Yeni ayakkabı almak için, en yeni ayakkabılarının bile hemen eskimesini ister. Ütüyü de otomatik olarak yapacak bir makine icadı ister. Bu ütü mümkün değilse ütüyü kocası yapsın ister. Kocasını sırf kızdırmak için ‘bugün canım istemiyor’ demek ister.

Kocasından daha uzun yaşamak ister.

Kocasının sekreteri olmasın ister. Kaynananası çabuk ölsün ister. Kaynanasından yüklü bir miras kalsın ister. Sigarasını erkeklere yaktırmak ister. Yaptığı trafik kazalarında kendisinde kusur bulunmasın ister.

75 kiloda bile olsa, hep bikini giymek ister. Hasılatı kocası, sarfiyatı kendisi yapsın ister. Kocasına “senin için saçımı süpürge ettim” demek ister. Telefon konuşması karşı tarafa yazsın ister. Kadın-erkek eşitliğini savunmakla birlikte hesabı erkek ödesin ister. :)

Devamı sizde, KADINLAR NE İSTER ?
Bu konuda paylaşımlarınızı hemen aşağıda bulunan yorum alanına belirtebilirsiniz.

Not: Kadınlar darılmasın lütfen :)

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar