Kadınlar nasıl etkilenir

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Haziran 2012

Kadınlar nasıl etkilenir?

Her erkek bilmek ister Kadınları nasıl etkileyebilirim diye. Hepsi merak eder, öğrenmek için herşeyi yaparlar kadınların ne istediğini bilmek için. Peki; “Kadınlar nasıl etkilenir?”

Kadınları etkilemek zordur. Bir çok çeşit huylu kadın vardır. Bunların zevkleri, istekleri, beklentileri farklıdır. Ama temellerinde kadınların ortak noktaları da vardır. Bu yüzden erkekler bunlara yönelirler. Kadınları etkileme sanatları üzerine bir çok kitap yazılmıştır. Her kitapta farklı kadınlardan bahsederler.

Sorduğumuz da kendimize bir kadını nasıl etkileyebilirim diye yapmanız gereken bazı temel kurallar vardır;

Kadınları nasıl etkileyebilirim?

1-) Öncelikle kadınlar her zaman ilgiye açtır. O yüzden erkek ilişki yaşamak istediği kadınla geçirdiği arkadaşlık sürecinde onu etkilemek için ona ilgi göstermeli. Neden mi? Kadına gösterdiğin ilgiden sonra kadın bunu hafızasına iyice kayıt eder. Etrafında ondan hoşlanan başka erkekler bunu yapmadığın da yada yeteri kadar yapamadığında Sizi aklınıza getirir. Bir nevi eleme yapar. Bu eleme sürecinde siz en başı çekersiniz ve bu sizin çok işinize yarar.

2-) Ona küçük süprizler yapmalısınız. Kadınların hepsi küçük, hoş, iç okşayıcı süprizleri severler. Ama abartıya gidilmesi sizin zararınıza olabilir çünkü o zaman da hep fazlasını isterler.
Bu yüzden onlara küçük süprizler yapacaksınız. Doğum gününde mesela saat tam 00:00 da mesaj atacaksınız kutlyacaksınız. Ailesinin özel olaylarında onun yanında ilk siz olacaksınız. Dışarı çıktığınızda bir yere gittiğinizde ona maddi olarak düşük ama manevi olarak büyük hediyeler alıp süprizler yapacaksınız.

3-) Bu işlemleri hallettikten sonra malum aile ile yakınlaşma olacak haliyle siz arkadaşsınız.. Anne baba neyse de erkek kardeş, kız kardeş, abla gibi bireylerin özel günleri yada özel zamanlarında onlara kutlama, tebrik gibi yaklaşımlarda bulunacaksınız. Aileye içten gireceksiniz, kendinizi onlara sevdireceksiniz. Sizi soracaklar kadına, bu da sizi onda içten içte yakınlaştıracak.

4-) Kadın her zaman erkek gibi erkeği sever, ne çok yumuşak nede sert olmalısınız. Yeri geldiğinde bazı yasaklar koyup kızacaksınız, yeri geldiğinde bazı konularda izin vereceksiniz. Ne fazla, ne az. Kadınlar böyle erkeklerden çok hoşlanır. Hoşlandığı gibi böyle erkeklerle evlilik kurmak isterler. O yüzden bu da dikkat etmemiz gereken konulardan biri.

5-) Kadınların giyimine fazla karışmayın, karışacaksanız onlara bunu kibarca anlatın. Mesela mini bir etek giydi, sizde bundan rahatsızlık duyuyorsunuz. Ona bunu, bunu giyemezsin sen ne yapıyorsun
böyle etek mi olur, bu ne her tarafın ortada değil, ona bunu daha nezaketçe anlatacaksınız. Kadınlar giyim konusun da çok dikkatlidir. “Kadın” gibi gözükmek isterler. Bu yüzden bu konu üzerinde çok dikkatli
olmanız gerek, en ufak bir hata sizi onun gözünde barbar, geri kafalı, baskıcı olarak gösterir.

Kadınlar nasıl etkilenirin birinci bölümü bunlardan oluşmaktadır. Bunları yaptıktan sonra o kadını etkilemeniz çok kolaydır. Bunları yaptıktan sonra yine yetmiyorsa bize gelin bunu söyleyin. Biz sanalzade.com Ailesi olarak sizlere bu konu da daha çok taktikler verebiliriz. Genel olarak anlatım yerine sizlere direkt olarak istediğiniz, sevdiğiniz, hoşlandığınız kadının profilini gösterir, anlatırsanız bu konuda direkt olarak size o kadına yönelik taktikler veririz.

Bu yazı sanalzade.com Eğitim ekibi tarafından yazılıp, 10 farklı kadın üzerinde denenip alınan olumlu sonuçlar tarafınca yazılmıştır. Bir kadını etkilemek mi istiyorsunuz? Bir kızı etkilemek mi istiyorsunuz?
O zaman doğru adrestesiniz.

Etiketler
Yorumlar

2 Yorum Yapılmış!

Hilal

Haz 17, 2012

Nasıl bir yazı olmuş o öyle :) Ama bir bayan olarak şunu söylebilirim ki, bayanları etkilemek diye bir şey yoktur. Bayanlar istekleri erkeklerin onları etkilemesine izin verirler. İşte bu kadar basit :)

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar