Jean Tulum Modelleri ve Kombinleri 2014

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Mayıs 2014

En güzel jean tulumlar kombin önerileriyle sayfamızda.

Geçtiğimiz yıldan bu yana devam kot kumaşların yükselişi 2014 yılında da devam ediyor. Bu sefer karşımıza rahatlığıyla meşhur tek parça askılı jean (denim) tulum modelleri çıkıyor. Kısa ve uzun kesim model aralıklarıyla hem yazın hemde kışın giyilebilen denim tulumları nasıl giyebiliriz gelin hep birlikte sokaklardan ilham alalım.

Jean Tulum Nasıl Giyilir?

60′ların gözdesi jean tulumlar her ne kadar rahat ve şık olsalar da en riskli kıyafetlerinde başında geliyor. Zira, vücut hatları dikkate alınmadığı takdirde normalden daha kısa ve kilolu bir görünüme sebep olabilir. Bu nedenle tulum satın alırken beden ölçülerine dikkat etmek ilk öncelik olmalı.

Jean Tulum Kombinleri

(resimler sokak modasından derlenmiştir)

jean tulum

Uzun boyluysanız şanslısınız çünkü istediğiniz hemen her jean tulum modelini rahatlıkla giyebilirsiniz. İster paçaları geniş yada aşağıya doğru daralan olsun size çok yakışacaktır. Aynı şekilde ayakkabı seçiminde de babet gibi rahat modelleri seçebilirsiniz.

Kısa boyluysanız eğer malum boyu olduğundan daha kısa göstereceğinden mini kesim şortlu tulumları değerlendirmeye almak daha uygun olacaktır. Tabi duruma göre topuklu giyme zorunluluğu da hissedebilirsiniz.

jean tulum

Açık renkli jean tulumlar gündüzleri, koyu renkte olanlar ise her ortama uyum sağlar. Rengi koyu olanları altın yada gümüş takı ve aksesuarlar ve metalik renklerde ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Görsellerde yer alan jean tulum modellerini mavi, loft, ltb, levis, lcw, colins ve defacto gibi ünlü markalarda ve kapalı sistem satış yapan alışveriş klüplerinde bulabilirsiniz.

jean tulum

jean tulum

jean tulum

jean tulum

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar