İstikbal Bianco Yemek Takımı

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Mayıs 2012

Bianco Yemek Takımı

İstikbal mobilya, bu yılın modası ürünlerini bir bir piyasaya sürerken, alıcı olan bizlerin bu mobilyaların ne kadar şık ve harika olduğunu görüyoruz. Beyaz tonunu ne kadar ustaca ve göze çok hoş olduğunu görebiliyoruz. Bu yılın modası beyaz, gri ve tatlı renk tonlarıdır. Çünkü bu tonlar, oldukça göze hoş ve ruhu okşayan sıcak tonlardır.

İstikbal Bianco yemek takımı, teknolojinin yardımıyla LED aydınlatmalar kullanılmış ve şık süslemeleri ve hoş ayrıntıları ile sizi tatmin edecek, güzel bir takımdır. Yemek takımları konusunda devrim yaratan istikbal, LED teknolojini kullanması, bunun yanında yaptığı kalın ve uzun tasarımıyla yeni bir moda yaratıyor.

Bianco yemek takımında, ufak detaylar, minik ayrıntılar ile mobilya sahiplerine küçük sürprizler yapılmış. Kaşık çatal koyma gözleri, masa ayaklarında bulunan oyma ve demir işlemeler, takımların üzerinde bulunan beyaz parlak masa ve sandalyeler, hoş bir görüntü oluşturmakla beraber, insanın içinde bulunan zevki ortaya çıkarmıştır.

Bianco Yemek Takımı

Yemek takımı alırken, dikkat etmeniz gereken noktalar masa, sandalye ve dolapların aynı ağaçtan yapılmış olup, takımın hangi ağaçtan yapıldığı ve sağlamlığını kontrol etmeniz. Çünkü bir çok firma elinde kalan takımları parça parça boyararak müşteri önüne sürmektedir. Bu şekilde oyunlara gelmemek için dikkatlice gözlemlemeniz gerekir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar