Işıltılı Saç Renkleri

Yazar: sanalzade Tarih: 25 Aralık 2013

Ünlülerin ilham veren ışıltılı saç renkleri detayları ile birlikte foto galerimizde sizlerle.

Işıltılı ve havalı saçlara sahip olmanın ilk kuralı malumunuzdur ki düzenli bakımdan geçiyor, zira daha önceki bir kaç yazımızda bu konuda yapılması gerekenlerden detaylıca bahsetmiştik. Saçlarınız bir türlü ışıltılı bir hal almıyorsa, alt kısımdan yer alan bağlantıdan konuyu incelemenizi tavsiye ederiz.

Bugün ki konumuz tamamen farklı, saç aralarına farklı tonlarda uygulanan küçük dokunuşlarla ışıltıyı yakalamak ile alakalı. İlham kaynağı ise ünlüler. Bakalım onlar saçlarına neler uygulamış…

Işıltılı saçlar için bakım önerileri

Işıltılı Saç Renkleri

angelina jolie ışıltılı saç

Saçlara atılan gölgeler saça her zaman hareketli bir görünüm kazandırır. Angelina Jolie’de saç aralarına gölgeler attırıp hareketli ve ışıltılı bir görünüm kazanmış. Saç renginiz onun gibi kahverengi ise sarı ve bal tonlarında renklerle ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mila Kunis ışıltılı saç

Saçlarınız Mila Kunis gibi koyu renkte ise eğer saç boylarına yoğun gölgeler attırmak hem ışıltı hemde gözleri daha belirgin hale getirecektir.

Katie Holmes ılıştılı saç

Katie Holmes küllü kahve saçlarına attırdığı seyrek gölgeler ile doğal bir ışıltı sağlamış. Sizde onun gibi saçlarınıza seyrek aralıklarda gölgeler attırıp etkileyici bir görünüm kazanabilirsiniz.

Jennifer Lopez ılıştılı saç

Jennifer Lopez, kahve, altın sarısı ve karamel tonlarından vazgeçmeyen birisi. Bu görselde kahverengi saçlarına koyu sarı tonlarında gölgeler uygulayarak ışıltı sağlamış.

Victoria Beckham ılıştılı saç

Victoria Beckham kestane rengi saçının üzerine karamel tonlarda gölgeler kullanmış.

Emma Watson ılıştılı saç

Emma Watson saçlarındaki doğal ışıltıyı açık tonlara borçlu. Eğer sizde onun gibi doğal bir görünüm elde etmek istiyorsanız, saç renginizi 2-3 ton açıp, aralara gölgeler uygulayabilirsiniz.

Salma Hayek ılıştılı saç

Salma Hayek bu ışıltılı ve canlı görünümü saç uçlarına açık tonlarda kızıl kahve gölgeler ile yakalamış. Onun gibi sizde esmer tenliyseniz eğer mutlaka kızıl gölgeleri deneyin.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar