İş Günü Kombinleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 23 Kasım 2012

Çalışan hanımlar için şık, modern ve ofis ortamına uygun iş günü kıyafet kombinasyonlarını bir araya getirdik. Çalışma ortamlarında ne tür kıyafetler seçmeliyim, aksesuar seçimim nasıl olmalı? nasıl bir iş kombini yapabilirim diyorsanız eğer.. Sizin için derlediğimiz ilham alınabilecek örnek modellere mutlaka göz atmalısınız.

İş Günü Kombinleri

Çalışan bir kimsenin iş yeri disiplinini bozmayacak sadelikte giyinmesi önemlidir. Dağınık bir giyim tarzı, stiller ile ofis ortamında bulunmak etik bir durum olmayacağı için bazı kurallara uyulması kaçınılmaz bir gerçektir. Erkekler için bu durum biraz daha basit olabiliyor. Bir takım elbise arada rengi değişse yeterli olabiliyor. Tabi bu iş yerindeki çalıştığınız pozisyonlara göre değişebilir. Bu yazımızda ofis çalışanlarına yönelik kombinasyonları ele aldığımızı belirtmiş olalım.

İş yeri disiplini, ofis durumları.. evet sade olmak gerekli ancak bu sizin şıklığınıza engel olabilecek bir durumda değil.. Sade ama şık bir görünümün elde edilmesi hiçte zor değil. Sizlere bu konuda fikir verebilecek etek, çanta ve ceket kombinasyonlarından bir kaç görseli galerimize ekledik. Yeni sezonun trend parçalarına yakından şöyle bir göz atalım…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar