iPhone 4S fiyatları

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Aralık 2011

Apple’ın en yeni akıllı telefonu iPhone 4S, cep telefonu operatörlerine geldi.

Apple’ın son akıllı telefon modeli olan iPhone 4S nihayet Türkiye’de piyasaya sürülüyor. Üç operator de birbirinden farklı kontrat paketlerini açıkladı. Satışlar 16 Aralık’ta başlıyor.

Turkcell, kontratlı iPhone Kampanyası’yla iPhone 4S 16GB, iPhone 4S 32GB ve iPhone 4S 64GB Turkcell’deuygun fiyatlarla satışa sunuyor. Vodafone,iPhone 4S’i faturalı tarifelere ek ayda 64 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’de satışa sunuyor.  Avea, iPhone 4S’in 16GB dahili depolama alanına sahip modelini ayda 115 TL, 32GB modelini 133 TL, 64GB modeliniyse 151 TL’ye, 24 ay sözleşmeli olarak satacak.

A5 çift çekirdekli işlemci ile ön plana çıkan iPhone 4S, bugüne kadar piyasaya sürülmüş en gelişmiş iPhone olma özelliğini taşıyor. Çift çekirdekli grafik işlemcisi ile iPhone 4’e göre 7 kat daha kaliteli görüntü sunan iPhone 4S,1080p çözünürlüğünde video kaydedebiliyor. iPhone 4S alan kullanıcılar, aynı zamanda içinde 200’denfazla özellik bulunan mobil işletim sistemi iOS’in 5 sürümüne de sahip olabiliyor. Bununla birlikte iPhone 4S’te bulunan iCloud uygulaması sayesinde kullanıcılar; belge, uygulama, fotoğraf ve şarkı gibi içeriklerini iPhone, iPad, iPod Touch, Mac, ve PC cihazları arasında kolaylıkla taşıyabiliyorlar.

16 Aralık’ta Turkcell, Vodafone ve Avea’da satışa sunulacak olan iPhone 4S’in operatörlere göre fiyat tarifeleri ise şöyle:

AVEA

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar