İpekyol 2012 Ayakkabı Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 22 Mayıs 2012

İpekyol Ayakkabı Modelleri

2012 Yılı ilkbahar yaz sezonunda ipekyol, ayakkabı koleksiyonu sizlere oldukça geniş bir yelpazede yeni modeller sunmuş. Kendinize göre bir çift ayakkabıyı mutlaka bulacaksınız.

2012 ilkbahar yaz sezonu için ipekyol ‘un koleksiyonunda business, smart trendy, smart casual, elegant olarak 4 temel tema bulunuyor.

Business ile çalışan kadınlar için rahatlık, şıklık ve sofistike görünüm el yapımı deri loaferlarla öne çıkıyor. Smart trendy ile kendine güvenen ve her zaman özgün olmayı tercih eden ışıl ışıl kadına sesleniyor.

İpekyol 2012 Ayakkabı Modelleri

Smart Casual ile şehirli kadınının rahat ve şık kıyafetlerini tamamlayan koleksiyonda; fuşya ve turuncu gibi neon renkler öne çıkarken, cool ve göz alıcı mantar topuklu sandaletler dikkat çekiyor.

Elegant ile yaz davetlerinin gözdesi olacak koleksiyonda, dinamik taşlı modern küt topukların yanı sıra, siyah, beyaz, pembe ve mor gibi dikkat çekici renklerdeki stilettolar, yaz davetlerinde İpekyol kadınına farklı bir şıklık katacak.

Leopar desenli yüksek topuklu ayakkabılar, kendine güvenen ve her daim özgün olmayı hayat tarzı olarak benimseyen şık kadınların tercihi olacak.

2012′ye özel İpekyol koleksiyondaki ayakkabıların fiyatları 129 TL ile 259 TL arasında değişiyor.

İpekyol Ayakkabı Modelleri 2012

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar