İnci 2012-2013 Ayakkabı Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 6 Aralık 2012

İnci, yeni sezon 2012-2013 ayakkabı modellerine şöyle bir göz atalım istedik. Erkekler için oldukça şık ayakkabıların yer aldığı ünlü markada farklı alternatiflerde deri, parlak, mat, süet ayakkabılar göz dolduruyor. Çeşitli kampanyalar, sezon indirimlerini de görünce bunu sizlerle de paylaşalım istedik.

İnci Ayakkabı Modelleri

İnci, marka bilinirliği yüksek, hem bay hemde bayanlar için geniş ürün konsepti ile kaliteli ayakkabıları alıcılarının beğenisine sunan global bir firma. Özel günlerinizde takım elbiselerinizin altına şık kunduraları giydiğinizde bunun farkını hissedebileceğiniz türden. Gençler için trend model sportif ayakkabı modellerin yanı sıra günlük yaşamda giyilebilecek bir çok çeşit ayakkabılar mevcut.

Hoşunuza gidebileceğini düşündüğümüz inci ayakkabı modellerinden bir kaçını galerimize ekledik. Ayakkabı seçiminde kararsızlık yaşayanların, nasıl bir ayakkabı satın almalıyım diyenlerin göz atmasını tavsiye ediyoruz. İnci ayakkabı fiyatları, satış noktaları, yazlık-kışlık diğer modeller, sezon indirimleri ve kampanyalar için İnci online mağazasına (incideri.com.tr) göz atabilirsiniz. Dilediğiniz ürünü ister online olarak satın alabilir, isterseniz de satış mağazaların adreslerine ulaşarak bizzat giyerek deneyip satın alabilirsiniz.

İnci Ayakkabı Önerileri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar