İlk buluşmada ne giyilir? Buluşma Günü Kombinleri

Yazar: sanalzade Tarih: 8 Haziran 2014

İlk buluşmada ne giyilir? Buluşma günü kombinlerine göz atın sevgilinizi ilk günden etkileyin.

Stresin tavan yaptığı hassas konulardan biridir. Çıkma teklifini aldığın gibi acaba ne giymeliyim? sorularıyla boğuşur durursun. Aslında önemi yoktur lakin, basit görünme korkusundan insanın içini kemirir durur. Aynanın karşısına geçer saatlerce kıyafetin biri çıkarır diğerini giyersin. Her şey tamam oldu bu yakıştı işte derken saçın ve makyajın işin içine girer panik olursun.

Ama dert etmeyin! İlk buluşma için nasıl giyinmeniz gerektiği konusunda sizlere önerilerimiz var. Hedef: Abartıdan uzak, doğal, sade ama çekici bir görünüm sergilemek. İşte bu konuda sizlere ilham olabilecek buluşma günlerine özel giyim önerileri.

İlk buluşma günü kıyafet kombinleri

Partnerinizle özel bir mekanda buluşacaksanız elbise giymek kaçınılmaz olacaktır. Fazla dekoltesi olmayan sade ama zarif gösteren A kesim elbiseler yerinde bir karar olacaktır. Küçük el çantanız ve nude renkli topuklularla da tamamladığınızda işlem tamamdır. Eğer isterseniz altın rengi aksesuarlardan da bileğinize tak takıştır yapabilirsiniz.

İlk buluşma günü kıyafet kombinleri

İlk buluşma gezmeli tozmalı tarzda olacaksa sportif giyinmek en ideali. Jean üstüne gömlek yahut tişört tarzı kombin yapmayı değerlendirmeye alabilirsiniz. Topuklular yerinede sizi daha rahat ettirecek spor modellere yönelebilirsiniz. Bu yıl pantolonların paçaları dar olanlar makbul. Aynı şekilde katlamakta trendlerden. Hatırlatmış olalım.

İlk buluşma günü kıyafet kombinleri

Cafe tarzı bir mekanda buluşacaksanız etek yada bol paça pantolonlar uygun olacaktır.

İlk buluşma günü kıyafet kombinleri

İlk buluşma da boy friend stilini icra edebilirsiniz. Biraz salaş, dağınık ama şık bir görünüm yakalabilirsiniz.

İlk buluşma günü kıyafet kombinleri

İşte bizim en sevdiğimiz her ortama ayak uyduran cıvıl cıvıl bahar kokan, aynı zamanda yaz stiline uygun desenli kıyafetlerle kombin yapma fikri.

İlk buluşma günü kıyafet kombinleri

İlk buluşma gününde sezon trendi peplum parçaları, boy friend ceketleride değerlendirmeye alabilirsiniz. Skinny jean üstüne bluz veya gömlek üzerinede ceket altına bilekten bağlı topuklular. Daha ne olsun dimi :)
Her şey gönlünüzce olsun umarım beğenmişsinizdir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar