İlginç Hediyeler

Yazar: sanalzade Tarih: 24 Nisan 2012

Herkes sevdiğine özel günlerde veya bazen içinden geldiğinde ilginç hediyeler almak ister. Bizler sevdiklerimiz sevindikçe mutluluğu artan bir milletiz bizler için sevdiklerimiz kadar sevindirdiklerimizde önem taşır.

Hediye seçerken mutlaka farklı ve hediye aldığımız kişinin sürekli kullanabileceği bir hediye almak isteriz aslında günümüzde bu artık değerini yitirip yerine ilginç hediyeler özel hediyeler almaktadır. Sevdiklerimizi mutlu ederken sıradan bir mutluluk değil gerçekten şaşırtacak bir mutluluk içinde olmaları için didiniriz ve sonunda da azmin elinden bir şey kurtulamaz dercesine ona çok ilginç hediyeler seçerek mutlu etmesini biliriz.

Yaşam boyu her zaman bizlerin yanında yer alan sevdiklerimiz bazen bir anne bazen bir sevgili bazen bir kankan bazen ömürlük bir eş olabiliyor bizleri canı gibi seven bu insanları arada mutlu etmek ve sevgilerine kalıcı bir anlam yüklemek bizleri de mutlu etmekte. Sevdiği kişiyi herkes değerli kılacak ona yakışacak hediye almak ister fakat bunu zaten herkes yapar önemli olan daha yaratıcı hediyeler bulmak ve şaşırtmaktır. Günümüzde değişik hediyeler oldukça revaçta olup sıradanlıklar tarihe karışmakta.

Düşünsenize özel bir günde hediyeler alıyorsunuz fakat onların yeni ve size düşünülerek alınması hoş olsa da sıradan gelir çünkü kimi bir parfüm kimi bir kitap kimi bir çerçeve kimi bir kıyafet alacak bunları zaten siz tahmin edebilirsiniz ancak değişik hediyeler gelse size özel hediyeler gelse daha yaratıcı hediyeler gelse işte o zaman özel gününüz anlam kazanır ve gerçekten şaşırtıcı bir hediye almış olursunuz. Dediğim gibi bizler hediye almayı da vermeyi de çok severiz sıradan hediyeler alarak sıradan bir özel gün geçirmektense yaratıcı hediyeler değişik hediyeler her zaman bizleri daha mutlu eder.

Bizler bir partiye veya özel bir etkinliğe davet edilsek orada eminim sıradan bir sürü hediye gelecektir, şahit olacağızdır fakat bizler onlar gibi sıradan olmayı istiyor muyuz, alelade bir şey alıp etkinlik veya parti her neyse oraya katılmak istiyor muyuz bu çok önemli işte şu an bence birçoğunuz hayır tabii de diyorsunuz o zaman neden sıradan olalım ki.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar