ibrahim saraç oğlu soğan kürü

Yazar: sanalzade Tarih: 10 Temmuz 2012

Merhaba değerli ziyaretcilerimiz, Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun soğan kürü konusunda yapmış olduğu bilgilendirmelere değinmek istiyoruz. Soğan kürünün faydaları nelerdir, soğan kürü nelere iyi gelir. Buyrun hep birlikte okuyalım.

ibrahim saraç oğlu soğan kürü

ibrahim saraç oğlu soğan kürü
Soğan Suyu Kürü; Özellikle bayanlarda görülen; polykistik over sendromu, erken menopoz, küçük ve orta çaplı miyom, adet düzensizliği, kısırlık, sancılı ve ağrısı adet görme, ilişki esnasında ağrı görme, çikolata kisti, fazla miktarda adet görme, endometrioma gibi rahatsızlıklara karşı çok etkilidir.

İbrahim Sayaç Oğlu Soğan Kürü

soğan kürü nasıl yapılır

1 adet orta boy kuru beyaz soğanı kabuklarını soyduktan sonra 4 eşit parçaya bölün ve daha evvelden kaynatılmış olan 2 su bardağı kadar su (klorsuz olmak zorunda) içerisine koyup kapağı kapalı şekilde 5 dakikaya kadar kaynatın. İçerisine herhangi birşey eklemeden öğle ve akşam yemeklerinden evvel 1 bardak için. (soğan yenmeyecek).

soğan kürü nasıl kullanılır

Soğan suyu kürünü adet dönemlerinizde de uygulayabilirsiniz. En etkili zaman adet bitiminden 7 gün sonra başlar. Kürü uyguladıktan sonra ikinci kez adet görmeden 10 önce tekrar 5 veya 7 günlük bir soğan suyu kürü uygulamalısınız.

Bu kürün 15 günden fazla uygulanması kesinlikle tavsiye edilmez!

“Soğan suyu kürü” adet düzensizliği ve polikistik over rahatsızlıkları için müthiş bir etkiye sahiptir. Yumurtalık kistini tamamen ortadan kaldırır.

NOT: Mor ve kırmızı soğan değil, beyaz soğan kullanmalısınız. Kürü her kullandığınız da taze olarak hazırlamalısınız ve ılık içmelisiniz. Soğuk veya daha önceden hazırlanmış ve bekletilmiş kür uygulanmamalıdır.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar