Hollywood Yıldızlarının Güzellik Sırları

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Haziran 2013

Filmlerde hayranlıkla izlediğimiz güzeller güzeli oyuncuların, Hollywood Yıldızlarının güzellik sırlarını öğrenmek ister misiniz?

Neredeyse hepsi tahmin ettiğinizden daha basit yöntemlerle bu görünümü kazanıyorlar.

Pahalı kozmetik ve bakım ürünleri olmadan siz de güzelliğinizi koruyabilir, hatta daha güzel bir görünüm kazanabilirsiniz. Sadece düzenli olarak zaman ayırmanız ve özenli davranmanız yeterli olacaktır….

 

 

Megan Fox

İlk adım dişler.

Bir kadın için gülüşler çok önemli. Düzenli olarak diş sağlığı kontrolü yaptırmak ve dişlerin beyaz kalmasını sağlamak gerekiyor. Yıldızlar dişlerinin daha beyaz olması için çilek püresiyle fırçalıyorlar. Böyle daha güzel gülümsemelere sahip oluyorlar. Dudakları ise sadece pahalı olmayan ama güzel bir dudak koruyucusuyla korumak mümkün. Doğal bir yöntem isterseniz dudaklarınızı şekerli su ile yıkayarak da dolgun ve ışıltılı dudaklara sahip olabilirsiniz.

Kadınların en büyük sorunlarından biri de selülit.

Yıldızlar da selülit için aklımızdaki gibi aylarca tedavi falan görmüyorlar. Onlar da evde kendi doğal yöntemleri ile bu dertten kurtuluyorlar. Bunlardan biri gece bacaklara kahve sürüp folyolamak. Yüze peeling yapmak yerine süt tozu kullanmak da yıldızların doğal yöntemlerinden biri. Böylece süt tozu aynı zamanda cilde yumuşaklık da kazandırıyor ve parlak bir görünüm kazandırıyor.

Bu yöntemlerle onlar kadar güzel ve onlar kadar çekici olmak elbette ki mümkündür. Ayrıca az makyaj yapmak da geç yaşlanmamak için önemli bir noktadır.

Güzel olmak makyaj yapmak demek değildir…

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

songül taşkan

Eki 20, 2013

Hadi canım:-D

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar