Hermes Çanta Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 6 Aralık 2012

Merhaba hanımlar, yeni sezon, Hermes çanta modellerine göz atmaya ne dersiniz? 2012-2013 Modasında dikkat çeken kombinler ile birlikte trend modelleri sizlere göstermek istedik. Bayanların gönlünde taht kuran Hermes çantalara buyurun hep birlikte daha yakından göz atalım.

Hermes Çanta Modelleri

Hermes, moda dünyasında bir çok ünlü ismin tercih ettiği, her yeni sezonda birbirinden şık çanta modelleri ile sezon trendlerini belirleyen, prestijli bir marka. Her kadının dolabında görmek istediği Hermes çantalar, kusursuz işçiliği ve mükemmel tasarımları ile göz kamaştıracak cinsten.

Büyük bir alıcı kitlesine sahip olan markanın fiyatları malesef dudak uçuklatacak cinsten. Özellikle de birne model çantalar en çok ilgi gören modeller arasında boy gösteriyor. Fiyatı 10.000 dolardan başlayan birne modellerine sahip olanların sayısı da hiç az değil. Diğer hermes çanta fiyatlarına göz attığımızda da 2000 dolar, 8000 dolar gibi rakamlar yer alıyor. Tabi daha uygun fiyatlarda bir hermes çantaya sahip olmakta mümkün. Bunun için resmi web sitesine göz atıp iyice araştırmalısınız. Yalnız önemle uyarmak istiyoruz piyasada yer alan çakma hermeslere karşı dikkatli olun zira orjinal olduğunu zannederek hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Şimdi buyurun hep birlikte bir ulaşılması zor, bir araba parası değerinde milyarlık Hermes çanta modellerine şöyle bir göz atalım.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar