Harley Davidson Bot Modelleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Aralık 2012

Özgür imajı ile Dünyaca ünlü Harley Davidson bot modellerine göz atmaya ne dersiniz? Asi ve cool bir görünüme sahip bot modellerinden dikkat çeken yeni sezon ayakkabıları sizlere göstermek istedik. Bu kış bot satın almadan önce önerilerimize mutlaka göz atın…

Harley Davidson Bot Modelleri

Dünyanın en eski klasikleri arasında yer alan Harley Davidson, her yeni sezonda bol tokalı ve zımbalı tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Hem moda trendlerine uygun, hemde kendi tarzından ödün vermeyen tasarımları ile erkek, kadın çizme ve bot modelleri ile geniş ürün yelpazesine sahip. Bilindiği üzere motor tutkunlarının vazgeçilmez tercihi Harley Davidson ayakkabılardır. Sokak modasında da Harley Davidson Botları oldukça etkili.

Harley Davidson Bot modeli seçimi konusunda karamsarlık yaşayanlara ilham vermesi amacı ile foto galerimize şık görünen bir kaç modeli ekledik. Göz atmanızın atmanızı tavsiye deriz. Harley Davidson Bot Modellerinin 150 TL ile 300 TL arasında modeline göre değişen fiyatları var. Galeride yer alan parçaları internet üzerinden güvenli alışveriş imkanı sunan marka sitelerin çoğundan temin edebilirsiniz.

Harley Davidson Bot Modelleri Foto Galeri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar