Sanalzade, yaş olarak birbirine emsal 3 arkadaşın kuruculuğunda, çeşitli konularda yazıların eklendiği çok yazarlı (bir blog yazısı nasıl hazırlanır ? nelere dikkat edilir konularında hassasiyet gösteren yazarları ile)  bir blog sayfasıdır…

Türkiye ve dünyadan internet alanındaki gelişmeleri yakından takip eder ve paylaşır…

Sitede kaynağı belirsiz konu veya yazılar bulunmaz…

Herhangi bir şirketi veya şahsı rencide edici yazılar eklemez…

Sanalzade copy, paste olarak nitelendirilen, başkalarının emek harcayarak yazmış olduğu yazıları kopyala yapıştır mantığı ile sitesine eklemez, bu konularda saygılıdır ve copy,paste zihniyetine kesinlikle karşıdır.

Emeğe saygı konularında çok titiz davranır ve başkalarının yazılarını eğer müsade var ise kaynağını belirtir, müsade yok ise kesinlikle siteye eklemez.

Sanalzade ajans haberleri olarak nitelendirilen veya medya kuruluşlarının haberlerini sitesinde barındırmaz, yasal sorumlulukların bilincindedir ve kesinlikle herhangi bir medya sitesinden haberleri alarak sitesine eklemez. Eklenmiş olan haberler Türkiye ve Dünya gündemine düşmüş hemen hemen her sitede bulunan haber türlerindendir. Bu sebepten herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Sanalzade, sitede yer alan paylaşım konularındada titizdir,  paylaşımlarda crack,key türü bilgilere yer vermez, paylaşımlarda gösterilen herhangi bir ürün veya dosyalar hakkında üretici firmayı gösterir ve bu adreslerden download etmenizi tavsiye eder.

Sanalzade, sunucusunda herhangi bir video bulundurmaz, sitede ekli videolar popüler video sitelerinin share kısımlarından embed kodları alınarak sitemize eklenmiştir, bu videolar hakkında hiç bir sorumluluk kabul etmez.

Sonuç olarak sanalzade yukarıda saydığımız  maddelere ilişkin titiz ve saygılıdır, yinede herhangi bir hatamız yanlışımız var ise bizlere sitemiz iletişim sayfasından iletmenizi rica ederiz.

İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz..

 

NOT :

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.  Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizin iletişim formundan bize ulaşabilirler.