Hafıza Temizlik Android Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Haziran 2012

FMR Memory Cleaner Android Hafıza Temizlik Uygulaması

Android cihazınızı hızlandırabileceğiniz oldukça başarılı olan bir uygulamayı tanıtmak istiyorum. Bir çok android kullanıcısının şikayet ettiği telefonundaki yavaşlık sorununu bir nebze olsun azaltabilmeniz için yapılmış bir uygulama. Fantasmo soft tarafından yapılan FMR Memory Cleaner Android Uygulaması kolay kullanılabilir bir temizlik uygulamadır. Uygulamanın ana dili İngilizce’dir. Malesef FMR Memory Cleaner android uygulaması henüz Türkçe dilini desteklememektedir.

Hafızanızda Temizlik Yapmak İstermisiniz ?

Android cihazınızda kullandığınız uygulamaları çalışıtırıp kapattığınız zaman, belli bir süre sistem belleğinde (RAM) çalışmaya devam ederler. Bu da cihazınızın hızını düşürerek düşük performansta çalışmasına neden olur.

android uygulama

FMR Memory Cleaner android uygulamasının bellekte yer kaplayan gereksiz uygulamaları kapatarak Android cihazınızın performansını arttırmaktır.Bir çok android kullanıcısı tarafından kullanılan FMR Memory Cleaner popüler bir uygulama haline gelmiştir.

Cihazınızın performansının düşük olduğunu hissettiğinizde FMR Memory Cleaner android uygulamasını çalıştırıp “clean” düğmesine basarak belleği boşaltıp cihazınızı hızlandırabilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak play store üzerinden indirebilir veya aşağıdaki barkod kodunu kullanabilirsiniz.

Android Uygulama

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar