Güpürlü Elbiseler Abiye Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Mart 2013

Güpürlü elbiselere göz atıp esinlenmeye ne dersiniz? Bahar alışverişine çıkmadan önce derlediğimiz güpürlü abiye elbiseleri mutlaka inceleyin. Yeni sezon birbirinden şık günlük güpürlü kıyafetler ve kombinleri, zarif güpürlü gece elbisesi önerileri sayfalarımızda.

Güpürlü Elbise Modelleri

Yüzyıllardır değişik motiflerde dantelli ürünler yaşamın her alanında bir sınırlama olmaksızın kullanılmaya devam ediyor. Güpürlü modeller (Fransızca “guipure” kelimesinden geliyor) ise dantelin geniş ilmeklerden oluşan türünü oluşturup yoğun olarak talep gören dantel çeşitleri arasında yer alıyor. Ayrıca bir çok tekstil ürünlerinde de aksesuar olarak kullanılmaya devam edilmekte. Güpürlü dantellerin kullanım alanları saymaya kalksak sanıyoruz ki sayfalar dolusu metin yazmak zorunda kalmış oluruz.

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan güpürlü elbise modelleri, abiyeler gibi gece kıyafetlerinin yanı sıra günlük yaşamda tercih edilebilecek güpürlü kıyafet, bluz, şort, pantolon, etek ve gömlekler arasında derlediğimiz göze hitap eden şık giyim ürünleri ile sizleri başbaşa bırakalım. Malum ilkbahar yaz mevsimine doğru yol alıyoruz dantelli güpürlü elbiselerin tamda zamanı…

Alışverişe çıkmadan önce göz atıp esinlenelim…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar