Gül Suyuyla Cilt Bakımı

Yazar: sanalzade Tarih: 24 Mart 2014

Gül suyu cilt bakımı için en ideal doğal kaynaklardan biridir. Cildinizi derinlemesine temizlemek, gerginleştirmek ve canlı hale istiyorsanız mutlaka faydalanın.

Gül suyu, gül yapraklarından damıtılmasıyla elde edilen doğal bir ürün olduğu için cilt sağlığı açısından herhangi bir yan etkisi zararı yoktur. Cildin ihtiyacı olan A,B,C,D,E gibi tüm vitaminleri içinde barındırır. Aynı zamanda cild ph değeri bakımından en uyumlu doğal toniklerden biridir.

Cilt enfeksiyonları, sivilceler ve siyah noktalar gibi sorunlarla mücadelesinin yanı sıra saç derisi içinde çok faydalıdır. Mis gibi kokusu ve hafif kekremsi tadından dolayı kozmetik ürünlerin muhteviyatında da bolca karşımıza çıkar. Gül sulu kremler, sabunlar, şampuan ve parfümler raflarda bizleri bekler.

Gül Suyu Cilt Bakımı

Gül suyuyla yüzünüze güzellik katmak için yapmanız gereken muhteviyatından emin olduğunuz %100 saf gül suyu sularını satın almak. Piyasada satılan bazı gül suları malesef beklentileri karşılama konusunda zayıf kalabiliyor. Mümkünse %100 olanları satın almaya özen gösterin.

Kullanımındaysa örneğin gül suyunu buzluğunuzdaki kaplara döküp dondurduktan sonra geceleri yatmadan evvel buz tanelerinden birini çıkarıp yüzünüzde gezdirebilirsiniz. Yahut, direk olarak gül suyuyla cildinizi silebilirsiniz. Çeşitlendirmek size kalmış.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar