Gözaltı Morlukları Nasıl Geçer?

Yazar: sanalzade Tarih: 19 Haziran 2012

Merhaba hanımlar, gözaltı morlukları nasıl geçer, tedavisi nasıl olmalıdır konularında pratik bilgilere yer vermek istiyoruz. Gözaltı morluklarını nasıl giderebiliriz? konusuna hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Gözaltı Morlukları Nasıl Geçer?

Zaman zaman çeşitli sebeplerden dolayı gözaltları şişer ve morarmalar oluşur. Bu tip durumlarda gözaltı morarma sorunlarına karşın bir adet patatesin suyunu sıkın ve bunun içine bir tatlı kaşığı limon suyu katın. Ardından tülbenti batırarak patetes suyuna göz altına sürer gibi yaparak uygulayınız.

Ayrıca göz altı kırışıklıkları içinde uyumadan önce E Vitamini ampülü kırın ve buğdayın özü ile karışım yapınız. Bunu dışa doğru masaj şeklinde uygulayın.

Gözaltı Morlukları Nasıl Giderilir?

Gözlerinizin altında morluklar oluşuyorsa gözaltı kapatıcınız ile günlük nemlendirici kreminizi birbirine karıştırarak uygulayabilirsiniz. Bunun için elinizin üst tarafına iki damla kapatıcı sürün ve onun üzerine iki katı kadar nemlendirici ekleyin.

Bu sayede gözaltı kapatıcınız daha akışkan bir kıvama kavuşacaktır. Nemlendirici krem ise göz çevresini besleyecek ve kırışıklıkların ortaya çıkmasını engelleyecektir. Bu sayede doğal ve sağlıklı görünüme sahip olabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar