Göz Rengine Göre Far Sürme Önerileri

Yazar: sanalzade Tarih: 26 Ocak 2014

Göz renklerine göre fark sürme önerileri sayfamızda sizlerle. Hangi göze hangi far rengi daha çok yakışır? ayrıntılara göz atın güzelliğinize güzellik katın.

Göz renginiz maviyse eğer, son günlerin favorisi olan hafif turuncular, seftali, bronz ve uçuk pembe tonlarını deniyebilirsiniz. Bu tonlar göz renginizi daha çok ortaya çıkarıp dikkat çekmenizi sağlar. Eğer daha yoğun, koyu tonlardan hoşlanıyorsanız, siyah yada gri far tonlarda sizler için idealdir.

Kahverengi gözlere sahipseniz, sezon trendi erik çürüğü tam size göre. Yanı sıra, mor, vişne ve orman yeşillerinide değerlendirmeye alabilirsiniz. Bilmelisiniz ki, far sürerken cilt rengi ve giyilen kıyafetlerde önemlidir. Bu sebepten, bir kaç deneme yapmaktan çekinmeyin.

Göz Rengine Göre Far Sürme

Yeşil gözlüler, kırmızı sizin olmazsa olmazınızdır. Bebek pembesi, kızıl yanı sıra bordo ve içinde kırmızılık bulunan tonları mutlaka değerlendirmeye alın. Yanı sıra, lila rengi de alternatifleriniz arasında yer alsın.

Ela gözlümüsünüz? en şanslısı sizsiniz çünkü, gözleriniz hem yeşil hemde kahverengi gözlerin özelliğini taşıyor. Koyu morlardan, açık pembelere kadar istediğiniz her tonu özgürce kullanabilirsiniz. Yukarıdaki saydığımız tonların hepsini deneyebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar