Giysilerle Zayıf Görünmenin Sırları

Yazar: sanalzade Tarih: 7 Mayıs 2012

Zayıf görünmek için nasıl giyinmeli

Zayıf ve ince görünmek için giyim tarzınıza dikkat etmelisiniz. Aşağıda sizler için zayıf görünmenin püf noktalarını derledik. Zayıf görünmenin yolları için hazırlanan yazımızı mutlaka okumalısınız.

Zayıf görünmenin sırları ?

Tek renk giysiler tercih edin.
Siyah, mavi, kahverengi gibi tek renk ya da bu renklerin tonlarıyla kombinler yapabilirsiniz. Sizi daha zayıf ya da daha kilolu gösteren renkleri deneyerek bulabilirsiniz.

Kesimi vücudunuza göre olan kıyafetler giyin.
Geniş omuzlarınız varsa vatkalı kıyafetler giymeyin. Yuvarlak yaka giysiler tercih etmelisiniz. Üst bölgenizi daha küçük göstermek istiyorsanız V yaka kıyafetler giyebilirsiniz. Aynı zamanda bu giysiler boynu da ince gösterir. Kalça ve basenlerinizi saklamak için bel kısmı dar aşağıya doğru genişleyen kıyafetler tercih edin. Fazla kilolarınız var diye bol kıyafetlerin arkasına sığınmayın. Dökümlü kıyafetler giyin. Üzerinize basene kadar inen tek düğme ceketler giyebilirsiniz.

zayıf görünmenin sırları

Kumaş seçimine dikkat edin.
Vücuda yapışan, sert kumaşalar dikilen kıyafetleri giymekten kaçının. Yumuşak ve hafif kumaşlar tercih edin.

Ayağınız ve kıyafetlerinize uygun ayakkabılar tercih edin.
Ayakları geniş olanlar ince şeritli ve düz sandaletler ve küçük topuklar giymemeli. Ayak bileğine dolanan ayakkabılar bacaklarınızı daha kısa görünmesine neden olur.

Bacak yapısına ve şekline uygun çoraplar tercih edin.
Eğer bacaklarınız kalınsa desensiz, düz ve koyu renkler tercih edin.

Pantolon seçimlerinize dikkat edin.
Zayıf görünmek için yere kadar uzanan bol kesim pantolonlar giyebilirsiniz. Koyu renk pantolonlar sizi daha zayıf gösterir. Boyuna çizgiler sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar