Gelinlik Modelleri 2013 Resimli

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Mayıs 2013

Küçük kızlar büyüdüğünde gelinlik giyecekleri günü hayal ederler. O gün giyecekleri gelinliğin modelini çocuk düşleri ile anlatırlar. İşte o çocuk günlerden kalan düşlerin gerçekleştiği gelinlikleri 2013 modellerinde bulmak hiç de zor değil artık.

Çeşitli dantellerin süslediği gelinlikler gelinlik tasarımında yerini alan mini boy olarak hazırlanmış modeller, aynı zaman da uçuk tasarımlarında adresi oluyor. 2013 gelinlik modellerinde en sık rastlanan ötruş tüylerle ya mini olan etek boyu ya da omuzların açık kalan kısımlarını sarmalayan çalışmalar mevcut.

Etek boyunun kısalığına inat duvak boyunu uzun tutabilen gelinlik modelleri oldukça şık bir görünüm sağlıyor. Bu tarz tasarlanmış gelinlik modelleri modernize edilmiş olmakla birlikte duvağında nostalji rüzgarları da estirebiliyor.

yeni gelinlik modelleri 2013

Gelin Ayakkabı Modelleri

Mini boy gelinlik tasarımlarının en belirgin özelliği sürrealist çizgileri içinde barındırıyor olmasıdır. Beden kısmı, göğüs üzeri satenle çalışılarak göğüs altı transparan tülle açıkta bırakılarak, etek kısmını kabarık tüllerle kat kat çalışan bir gelinlik düşünün , sizi çocukluğunuzun hayallerine götürüyor değil mi?

Bu tarz gelinlik modeli hayalinizi süslüyorsa, gelinlik kataloglarını daha dikkatli incelemelisiniz! 2013 gelinlik tasarımlarında bulabileceğiniz milenyum modelleri hiç de azımsanacak gibi değil. Mağazaların vitrinlerinde sıça rastlanmayan bu modeller, internette açılan gelinlik modelleri sitelerinde daha kolay bulabileceğiniz modeller mutlaka önünüze çıkacaktır.

Beyaza karıştırılmış, soft renklerin de gelinlikleri süsleyebileceğini göreceksiniz. Her zaman dediğimiz gibi, bu kadar önemli bir seçimi dar vakitlere sığdırmadan araştırmalısınız.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar