Gelin Çiçekleri ve Buketleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Temmuz 2013

Bir düğünü muhteşem yapabilecek en önemli detaylarından birisi de gelin çiçekleridir. Çiçek seçimi düğünün bütün atmosferini değiştirebilir. Beyaz ve sade çiçekler sakin, dingin bir ortam yaratırken; canlı renklerden oluşan rengarenk çiçek demetleri ortama müthiş bir hareketlilik getirebilir.

2013 Gelin Çiçekleri

Gelin çiçeklerinde 2013 modası canlı renkli çiçeklerden oluşan aranjmanlardan oluşuyor. Birbirinden güzel ve renkli çiçeklerle yapılan hoş tasarımlar gelinliğinize ayrı bir hava katacaktır. Boyunuz uzun ise uzun ve renkli çiçeklerden oluşan gösterişli bir buketi rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Gelin Çiçekleri ve Buketleri

Kısa boylu iseniz gene renkli ancak daha kısa çiçeklerden oluşan bir buket tercih etmeniz çiçeği taşımanız konusunda size daha rahatlık sağlayacaktır.

Eğer sade ve gösterişsiz bir gelinlik tercih ettiyseniz gelin çiçeklerinde 2013 modasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elinizde renkli ve gösterişli şık bir şekilde tasarlanmış bir buket taşıyarak gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz.

Gelin Çiçekleri ve Buketleri

Gelinliğiniz bir miktarda olsa abartılı ve gösterişli bir gelinlik ise buket seçiminizi beyaz orkide ya da kır çiçekleri gibi daha sade tasarımlardan yapmalısınız. Buketiniz ya da gelinliğinizde sade tasarımlar kullanarak görüntünüzü dengeleyebilir, en önemli gününüzde muhteşem görünmeyi başarabilirsiniz.

Gelin Çiçekleri ve Buketleri

Tüm Gelin Çiçekleri resimleri görüntülemek için herhangi bir resmi tıklamanız yeterlidir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar