Gardrop Yerleştirme Düzenleme

Yazar: sanalzade Tarih: 9 Aralık 2012

Çok dolu bir gardırop, her kadının hayali olsa da düzenlemesi bir o kadar zor alanlardır. Gardırop düzenleme doğru yapılmadığı takdirde hayatınızı zorlaştırabilir, aradığınızı bulamamak sinirlerinizi bozabilir. Bu yüzden dolap düzenlemek özen gerektiren ve küçük sırları olan bir iştir.

İşte size elbise dolabınızı düzenlemenin küçük formülleri;

Öncelikle gardrop düzenlemekten çok seçimine dikkat etmelisiniz. Uygun fiyata çok amaçlı kullanılan ferah dolaplar alabilirsiniz. Bir elbise dolabını düzenli yapmak için öncelikli işiniz gereksizlerden, bir gün giyerim diye sakladıklarınızdan kurtulmanızdır. Gereksizlerden kurtulduğunuzda dolabınızda yer açılacak buda kolaylık sağlayacaktır.

gardrop düzenleme

gardrop düzenleme

Gardroptaki gereksizlerden kurtulduktan sonra geri kalan her şeyi boşalttın ve gardırobun içini temizleyin.
Daha sonra giysileri türe göre ayırın, pantolonlar bir bölmeye, t-shirtler bir bölmeye ayıracağız. Ceket ve elbise gibi kıyafetleri askılara asın. Özel kıyafetlerinizi, abiyelerinizi poşetler içinde askıya yerleştirin. Ayakkabıları kendi kutuları ile veya ayakkabı saklamak için özel tasarlanmış kutularda saklayın.

Artık kullanmayacağınıza kesin karar verdiklerinizi ihtiyacı olan birine verin veya internette satın.
Çok eskimiş ama sevdiğiniz kıyafetler üzerinden yaratıcılığınızı konuşturun yeni şeyler ekleyin, kesin dikin ve kullanmaya devam edin. Takılarınızı kutulara yerleştirin. Ve son olarak; giysilerinize zarar gelmemesi için dolap koruyucu maddeler kullanabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar