Foreks Mobile Android Borsa Takip Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 11 Haziran 2012

Android Foreks Mobile Uygulaması

Merhaba Android kullanıcıları, bildiğiniz üzere günümüzde bir çok kişi yatırım yapmak amacıyla borsa kullanıyor. Borsayı kısa açıklayayım. Borsa değerli evraklarının ticaretinin yapıldığı kurumsal piyasalardır. Bir çok insan bu sektörün içinde. Borsada satılan evraklar İMKB verilerindende etkileniyor ve bu işle ilgilenen kişilerin takip etmesi gereken bir çok şey bulunuyor. Bu sektörün içinde olan kişilerin neredeyse başka işlere yönelmek için vakitleri bulunmuyor gözlemlediğim kadarıyla.

İşte bu yazımızda Finansal verileri takip edebilmeniz için yapılmış kullanımı kolay bir borsa takip android uygulamasını sizlere tanıtacagım. Bu uygulama Foreks Mobile’dir. Uygulama Foreks Bilgi İletişim A.Ş tarafından geliştirilip sunulmuştur.Uygulama Türkçe bir şekilde geliştirilmiştir.

Foreks Mobile Uygulaması ile Borsayı Anlık Takip Edin !

Android borsa takip uygulaması

Android Uygulaması

Kullanımı kolay Android Uygulaması Foreks Mobile ile ; IMKB Düzey1 , VOB, Pariteler, Dünya Borsa Endeksleri, Tahvil, Eurobond, Vadeli Piyasalar, Libor, Emtia verilerini takip edebilir , haber arama yapabilir , hisse detayına ilişkin haberlere ulaşabilirsiniz. Uygulama son derece hızlı ve internet kullanımı en az derecededir. Bir çok Borsa takipçisinin işine yarayacak bu uygulama takipçilerini memnun etmektedir. Foreks Mobile verileri anında kullanan kişinin telefonuna sunmaktadır.Bir çok özelliği bulunan Foreks Mobile borsa takipçileri için ideal bir program.

Foreks Mobile Borsa Takip Uygulamasıburaya tıklayarak google play store üzerinden indirebilir veya aşağıdaki barkod kodunu kullanabilirsiniz.

Borsa takip

Android Cihazlar için Borsa Takip Uygulaması

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

Süper TV

Haz 11, 2012

Çok çok iyi bir uygulama diyebilirim, bu uygulamanın çıkmasına çok sevindim sizede teşekkür ederim.

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar