Fon Perde Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 13 Ocak 2013

Fon Perde Modelleriyle Evinizin Havasını Değiştirebilirsiniz!

Evlerimizde kullanılan perdeler evin şıklığını etkileyen en önemli kriterlerin başında geliyorlar çünkü kapladıkları alanın geniş olması ile gösteriş ve göze vereceği zevk tüm odayı etkiliyor. Bayanların alırken en çok düşündüğü eşyaların arasına giren fon perdeler 2013 yılında çok farklı tasarım ve renkler ile evleri şimdiden süslemeye başladılar.

Kahve tonlarında olanları en sık tercih edilenlerin arasında. Lila, bej ve hardal renkleri de rağbet görenlerin içinde olduğunu söylemek mümkün. Kanatlı perdeler olarak da bilinen Fon perdelerin üzerlerinde kullanılan farklı apartlar sayesinde de ayrı bir güzel görüntü oluşturabiliyorsunuz. İster açık, ister kapalı olarak kullanabileceğiniz bu eşyalar evinizin renkleri ile bir bütün olduğu zaman muhteşem bir görüntü yaratmanız kaçınılmaz.

Fon Perde Modelleri

Küçük dekorasyon eşyalarını bile bu perdeler üzerine koyabilirsiniz. Örneğin uğur böceği, kelebek gibi güzel görünen ev yapımı eşyalar bulup üzerine kondurabilirsiniz. Desenli fon perdeler de alternatiflerinizin arasına girebilir. Sağladıkları çizgi uyumu evinizin salonunu daha da geniş bile göstercektir.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar