FIFA 2013 Sistem Gereksinimleri

Yazar: sanalzade Tarih: 17 Mayıs 2012

Fifa 2013

Eylül ayında satışa sunulması beklenen FIFA 13 ‘e ait yeni görüntüler ve bilgiler duyuruldu. DSO Gaming’in haberine göre FIFA 13 sistem gereksinimleri aşağıdaki şekilde olacak.

FIFA 2013 Sistem Gereksinimleri

Fifa 2013 ‘ü bilgisayarınızda çalıştırmak için çift çekirdekli işlemci Intel Core2Duo 2.4 GHz ve işletim sistemi olarak Windows XP / Windows Vista / Windows 7 kullanmanız gerekecek. 2 GB RAM ve Shader 3.0 destekli 256 MB ekran kartı, ATI RADEON HD 2900. NVIDIA GeForce 8800 GT ekran kartlarına ihtiyacınız olacak.

FIFA 2013 Yenilikleri

FIFA 12 ile gelen Impact Engine ile, futbolcuların fiziksel etkileşimleri oldukça gerçekçi bir hale gelmişti. Yeni yapımda daha da geliştirilen bu motor, artık daha gerçekçi görseller sunacak.

Fifa 2013 Resimleri

FIFA 13′te en büyük yenilik top kontrolünde olacak.

Artık topa yapılan ilk hamleler çok daha gerçekçi bir hale gelecek. Zira topun geliş hızı, yüksekliği, yönü ve oyuncunun kabiliyetleri kontrol için kritik önem taşıyacak. Dolayısıyla FIFA 12′deki kadar kolay bir top kontrolüne sahip olamayacağız belki ama daha zor ve daha gerçekçi bir oynanış ile karşılaşacağız.

FIFA 12′de yön değiştirir değiştirmez hızla driblinge çıkabiliyorduk, FIFA 13 ile beraber oyuncuların yeteneğine de bağlı olarak driblingler zorlaşacak.

Serbest Vuruş Organizasyonları: Artık frikiklerde topun başına 3 kişi geçerek, topun üstünden atlayarak vuruşu diğer futbolcuya bırakabileceğiz. Bu ve bunun gibi daha birçok serbest vuruş organizasyonu, FIFA 13′de yer alacak

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar