Farmville Yiyecekleri Market Raflarında

Yazar: sanalzade Tarih: 28 Ekim 2011

Facebook’ta çılgınlık yaratan Zynga oyunu Farmville, sanal dünyanın sınırlarını yok etti. Gerçek, lezzetli ve pikselsiz farmville ürünleri market raflarında yerini almaya başladı. Öncelikle Amerika ve Kanada için satışa sunulan ürünler, yakında tüm dünyada market raflarını süsleyecekmiş.

Farmville hepimizin bildiği gibi facebook’un en sevilen oyunlarından. Oyunda sebze, meyve yetiştirmek, hayvansal ürünleri toplamak ve bazı binalar inşa etmek gibi görevlerimiz var.

 

Farmville’da yetiştirilen tüm ürünlerin gerçek olarak yaratılması beklenirken, öncelikle süt ürünleri ve şarküteri ürünleri raflarda yerini aldı.

İşin en güzel yanı ise bu ürünleri almak için binbir güçlükle kazanılan FV çiftlik paralarının harcanmak zorunda olmaması

Farmville seven Amerikalılar ürünlere bayılıyor, oyundan nefret edenler ise bunun saçmalık olduğunu söylüyor ve Mafia Wars oyunu için de silah mı satacaksınız diye soruyorlar ..

Etiketler
Yorumlar

1 Yorum Yapılmış!

aLi Mazılıgüney

Şub 14, 2012

Farmville, petville, fishville adını bile duymak istemiyorum bu mahlukatların. Bir ara her 5 dk. bir davet geliyordu, engellemekten bıktım artık yav. Bir de gerçek hayatta mı? Aman uzak dursun.. (:

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar