Farklı Saç Örgüleri 2013

Yazar: sanalzade Tarih: 23 Şubat 2013

Daha önceki bir çok yazımızda saç örgülerinden bahsedip, resimli şık örnekleri sizlerle paylaşmıştık. Bugün tekrar bir kaç ekleme yaparak farklı saç örgülerini beğeninize sunmak istedik. Oldukça havalı, şık ve modern örgülü saç modelleri ilham alınmak üzere foto galerimizde sizleri bekliyor.

Farklı Saç Örgüleri

Basit bir şekilde farklı saç örgülerini isterseniz sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Hemen aşağıdan esinlenebilecek örneklere göz atabilirsiniz. Eğer mümkünse bir yakınınızdan yardım alarak, önce saçınızı ıslatıp tarayın. Örgü yapmak istediğiniz saç kısmını 3 eşit parçaya bölüp, tutamların yerini değiştirerek saç örgü yapımına başlayabilirsiniz.

Sağdaki tutamı ortaya, ortadaki tutamı ise sağ tarafa geçirerek bu işlemi yapmak çok kolay. Sağda ve solda kalan diğer tutamları da sırası ile ortadaki tutamla yer değiştirdiğiniz saç ucuna toka takıp örgüyü bitirebilirsiniz. Tabi burada farklılığı oluşturmak size kalmış, eğer isterseniz tutam sayısını çoğaltıp daha ince yada kalın örgülerle modeli tamamlayabilirsiniz.
.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar