Fancy Widgets Android Uygulaması

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Haziran 2012

Android Fancy Widgets Uygulaması

Bildiğiniz üzere android telefon piyasasında her türlü android uygulamaları mevcut. Bir çok insan yeni yeni uygulamalar keşfederek telefonunu daha şık ve cazip hale getiriyorlar. Android telefonunun şıklığı ve sadeliği her android kullanıcı için önemli bir etkendir. Yani kim isterki telefonu berbat bir düzene ve yavaşlık konusunda bir numara olsun.Her geçen gün yeni uygulamalar çıktıysada çıkan uygulamalar popüler olamamaktadır.

Neredeyse tüm android kullanıcılarının telefonunda günlük hava durumu, rss haberler ve daha bir çok özellik bulunuyordur elbet. İşte bu yazımızda sizlere piyasada çok ünlü olan bir uygulama olan Fancy Widgets Android uygulamasını tanıtacağım.Bu uygulama Android Does tarafından piyasaya sunulmuştur.

Fancy Widgets İle Olağanüstü Bir Telefon !

Fancy Widgets Uygulaması

Uygulama henüz Türkçe dilini desteklemiyor. Uygulamanın ana dili İngilizcedir. Saatle birlikte tarih formatlarını gösterebilir , 3-4 günlük hava durumundan haberdar olabilir , ülkede gelişen olayları anında görüntüleyebilirsiniz. Uygulama kolay kullanılabilir bir şekilde piyasaya sürülmüştür.Güzelliğiyle göze hitap eden Fancy Widgets uygulaması bir çok android kullanıcısının favori uygulamalarından bir tanesi haline gelmiştir. Fancy Widgets android uygulaması diğer uygulamalardan daha ş ık ve çekici bir uygulamadır. Kullanıcılarının göz zevkine göre bir uygulama..

Uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Android Fancy-Widgets

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar