Faik Sönmez 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Yazar: sanalzade Tarih: 31 Mart 2013

Büyük beden giyimin öncü markalarından Faik Sönmez, baharın coşkulu renkleri ve enerjisini taşıyan yeni sezon 2013 ilkbahar yaz giyim koleksiyonu görücüye çıkardı. Onlarca farklı seçenekte şık yazlık elbiselere, tunik ve bluzlara imzasını atan ünlü marka, çiçek desenleri, motifleri ve modern tasarımları ile göz kamaştırmaya devam ediyor.

Faik Sönmez 2013 İlkbahar Yaz

Büyük beden elbiseler ile modaya uygun kombinler yapmak zor deyip sakın üzülmeyin. Faik Sönmez’in şık abiye modelleri ile özel gece ve davetlerde, ofis kombinleri ile iş ve çalışma ortamlarında, casual modelleri ile de yaşamın her alanında zarif ve şık duruşlar sergilemek çok kolay.

Faik Sönmez 2013 İlkbahar Yaz Koleksiyonunda bu yaz sizleri pul süslemelerle oluşturulmuş çiçek motifleri, farklı desen ve kesimler, 70′lı yılların havasını estiren retro şal motifleri, botanik baskılar ve daha onlarca farklı tasarımlar sizleri bekliyor. Sezonun yeni elbiseleri, bluzlar, tunikler, pantolon ve etekler hem modern hem de oldukça renkli.

Şimdi buyurun hep birlikte ünlü markanın bahar koleksiyondan sizler için seçtiğimize yeni modellere söyle bir göz atalım. Daha fazla ayrıntılı bilgi, fiyatlar ve Faik Sönmez satış noktaları ve online alışveriş için faiksonmez.com’a mutlaka göz atın.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar