Facebook Timeline Aktif

Yazar: sanalzade Tarih: 15 Aralık 2011

Facebook profilinizde yer almasını istediğiniz tüm olayları ayarlayabiliyorsunuz. Zaman Tüneli’nde profilinizde duran olayların yanındaki yıldız işaretine tıklayarak önemli bir olay olduğunu anlatabilmeniz de mümkün. Bu şekilde profilinizde iki kolonluk bölümü kaplayacak ve büyük bir fotoğrafa sahip olacak. İsterseniz profilinizden istemediğiniz olayları da kaldırabiliyorsunuz.

Activity Tool diye adlandırılan yeni bir araç sayesinde, tüm hareketliliğinizi takip etmeniz mümkün. Bu araca tıklayarak açılacak olan sayfadan tarihlere göre ayrılmış kategorilerle yaptıklarınızı görebilir ve her şeyi kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca bu araç sayesinde, Facebook üzerindeki hareketlerinizin kimler tarafından takip edilebileceğini ve görülebileceğini de kolaylıkla ayarlayabiliyorsunuz.

Zaman Tüneline Geç yazısına tıklayarak yeni profilinize merhaba diyebilirsiniz. Timeline özelliği Android işletim sistemi ve “m.facebook.com” adresi için de geçerli olacak…

Etiketler
Yorumlar

3 Yorum Yapılmış!

can atasever

Ara 15, 2011

Yakın zamanda tüm profiller Timeline kullanmaya başlayacak.. Facebook, eski profilleri timeline’a dönüştürmeye başladı bile :)

Cevapla

androidsistem

Ara 15, 2011

ben 1 ay kadar önce geçmiştim ama eskisi daha hoştu bence

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar