Facebook Messenger Programı

Yazar: sanalzade Tarih: 2 Ocak 2012

Facebook Messenger facebook messenger indir, facebook messenger download, facebook msn programı, face msn, face msn indir, face msn download, facebook msn indir, facebook programı

Windows kullanıcılarının Facebook’tan beklediği ufak yazılım resmen yayınlandı.

Facebook programı aracılığı ile arkadaşlarınızla konuşmanıza izin veren Windows uygulaması Messenger For Windows, internete sızmasının ardından sosyal dev tarafından resmen indirmeye sunuldu.  Anlaşılacağı üzere uygulama, Facebook web sitesinden bağımsız olarak çalışıyor.

FACEBOOK MESSENGER İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Facebook’un İngilizce yardım merkezi sayfalarında indirmeye sunulan Messenger For Facebook, profilinizdeki uyarıları ve Ticker’ı gösterebiliyor.

Windows Live’dan bir miktar pazar payı çalmayı uman yeni istemci, kullanıcıyı Facebook’a daha bağlı hale getirmek ve Facebook’da daha çok zaman harcamasını sağlamak amaçlarını güdüyor. Bunun yanında Facebook web sitesi açık değilken dahi uyarılar, mesajlar ve arkadaşlık istekleri göstererek daha fazla kullanıcı geri dönüşü sağlamayı ümit ediyor.

Facebook Android ve iOS platformlarına yaptığı messenger programlarından sonra, Windows için de bir messenger programı yayınladı. İsrail çıkışlı bir sitenin Messenger’dan görüntüler vermesi nedeniyle, Facebook 2012′de yayınlamayı planladığı windows için yapılan sohbet programını yayınlamak zorunda kaldı.

Facebook Messenger Programını Nasıl Kurarım?

  1. Öncelikle bu adrese girip, uygulamayı indirin. (İsterseniz direk buradan da indirebilirsiniz tıklayın.)
  2. Uygulamanın kurulmasını bekleyin, bekleyin, sabredin (Yeterince hızlı kurulacaktır – Elbette kurulum için internet bağlantınız olması gerekmektedir)
  3. Giriş yapın, chatinize başlayın!

Yazı Kaynağı : http://www.maziliguney.com/feysbuk-messenger.html

Etiketler
Yorumlar

7 Yorum Yapılmış!

Blog

Oca 02, 2012

Facebook’u çok kullanmasamda güzel program.Teşekkürler

Cevapla

Tuğba C.

Oca 03, 2012

Facebook sohbeti sevmeyen biri olarak inatla yüklemiyorum, hadi hayırlısı.

Cevapla

lefiero

Oca 04, 2012

çok güzel bir app sağol

Cevapla

Talat

Oca 05, 2012

güzel bir uygulamaymış

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar