Facebook Beğen Butonu Nasıl Eklenir

Yazar: sanalzade Tarih: 12 Kasım 2011

Sosyal ağlarda ürününüz veya web siteniz ile ilgili oluşturacağımız bir profil, sayfa veya grup ziyaretçilerin sitemize yönlenmesinde önemli rol oynamaktadır. Profil, grup veya sayfadan genel bir bilgi edinen ziyaretçi eğer ilgisini çekerse sitemizi ziyaret edecektir.Buda sosyal ağlar üzerinden trafik sağlamaktır yani sitenizin hit ‘ini sosyal ağlar üzerinden çoğaltma imkanı demektir. Sitemize bedava ziyaretçi anlamındadır.

Bu kapsamda sitenize facebook beğen düğmesini (buton) nasıl ekliyeceğini izah etmeye calışacağım.

Facebook beğen düğmesini siteme (buton) Nasıl Eklenirim ? Facebook beğen düğmesi için siteme hangi Kodları Eklemem Lazım ? Facebook beğen kodları nerden Alınır ?

Öncelikle yapmanız gereken,  http://developers.facebook.com/docs/plugins/ sayfasına girmek.

Facebook ‘un sosyal paylaşımlar için hazırladığı sayfaya girdiğinizde…

Social Plugins başlığı altında Like Button (beğen butonu) Send Button (gönder butonu), Comments (yorum eklemek) Like Box (beğen kutusu) Registration (facebook ile bağlan) gibi sosyal eklentileri sitenize nasıl ekliyeceğiniz hakkında detaylı açıklamalar ve eklemeniz gereken kodlar mevcut, ingilizcesi iyi olanlar entegre aşamasında zorlanmayacaktır.

Facebook Beğen Düğmesi

Örneğin sitemize bir makale veya bir yazı yazdık, yada paylaşımda bulunduk bu yazımıza beğen butonunu nasıl ekleriz bunu belirtelim…  http://developers.facebook.com/docs/plugins/ adresine girdiğinizde ik sırada yer alan  Like Button ‘u tıkladığınızda…

Resimdede görüldüğü gibi karşınıza bir kutu çıkacaktır,

sırası ile ben örnekte belirttim sanalzade olarak yazdım siz sitenizin ismini yazın ve diğer kısımlarıda sitenizde nasıl görünmesini istiyorsanız,

Layout Style: standart ve Button count diye iki seçenek var. Eğer standartı seçerseniz Beğen düğmesinin yanında bir de (Arkadaşların arasında bunu beğenen ilk kişi ol.) eğer daha önce beğenen varsa (Bunu bir kişi beğendi. Arkadaşların arasında ilk sen beğen.) gibi bir yazı çıkar.) ve witdth 450 standarttır ve yazı veya makalelerin altına eklendiği varsayımı ile değer verilmiştir eğer siz sadece butonu yazı başında veya site şablonuzda sosyal paylaşım alanı belirlediyseniz onun boyutuna göre ayarlayabilirsiniz 450 değerini 100 150 vs yapabilirsiniz.

Show faces: işaretli olursa yazıyı beğenenlerin profil resimleri beğen düğmesinin altında yer alır.

Yine aynı şekilde light ‘ı dark yapabilir, font ailesini arial, tahoma gibi sitenizin fontuna göre uyum sağlattırabilirsiniz.

Tüm bu işlemleri gerçekleştirden sonra ”Get Code” yi tıkladığınızda.. size  HTML5, XFBML,IFRAME şeklinde 3 değişik kod verecektir.

Hangisini isterseniz, aldığınız o kodu beğen düşmesini nerde göstermek isterseniz o kısıma eklemeniz yeterli olacaktır

Beğen koduna örnek vericek olursak iframe şeklinde kod aldığınızı varsayalım ;

[php]<iframe src="//www.facebook.com/plugins/like.php?href=http%3A%2F%2Fwww.sanalzade.com%2F&amp;send=false&amp;layout=standard&amp;width=450&amp;show_faces=true&amp;action=like&amp;colorscheme=light&amp;font&amp;height=80" scrolling="no" frameborder="0" style="border:none; overflow:hidden; width:450px; height:80px;" allowTransparency="true"></iframe>[/php]

Belirttiğim bu örnek ana sayfa için geçerliydi, yanı tek bir yazı veya sayfa için örnek verdim, eğer isterseniz her yazı veya sayfa için  hazırladığım bu yazıyı tıklayarak her yazıda farklı beğen düğmesi için kodda gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz..

Tüm bu işlemler sonucunda ;


Şeklinde butonunuz sitenizde görünecektir… Bu size bağlı tabiki belirttiğim gibi değişik şekillerdede örneğin beğenenlerin profil resimlerinide gösterebilirsiniz..

Ayrica kutuda  Send Button işaretli olursa ekstra olacak gönder butonunuda eklemiş olursunuz, yazıyı okuyan bir kişi send button ile yazıyı istediği bir kişiye gönderebilecektir.

Bu konuda problem yaşayan veya siteye kodu eklemede sorun yaşayan arkadaşlar aşağıdaki yorum alanından sorunu belirtebilir, izah ve yardımcı olmaya çalışırız.

Etiketler
Yorumlar

86 Yorum Yapılmış!

ercan

Ara 17, 2011

Gerçekten çok güzel oldu. Sitemde sag menüde bir yer ayarliyabildim nihayet. Güzel kardesim iyi ki bu yaziyi yazmissin. Anlasilir oldugu için ayrica tesekkür ederim. Benim için faydali oldu..
Selamlar

Cevapla

  sanalzade

  Ara 17, 2011

  Rica ederiz yardımcı olabildiysek ne mutlu bize..

  Cevapla

Yunus

Ara 23, 2011

ben şunu sormak istiyorum peki web sitem adına bir facebook sayfam olmasınada istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor tıpkı sizin sizin web sitenizin facebook sayfası olduğu gibi

Cevapla

  sanalzade

  Ara 23, 2011

  Örneğin bizim facebook sayfamıza girdiğinizda sağ üst kısımda yeni sayfa oluştur kısmını görüceksiniz tıklayarak sizde kendinize bir facebook sayfası oluşturabilirsiniz.

  Cevapla

Yunus

Ara 23, 2011

bunu yaptımda site adresini nasıl eklicem beğen butonuna

Cevapla

  sanalzade

  Ara 23, 2011

  yazıda zaten belirttim hocam.. facebook un ilgili adresine girdiğinizde URL to Like kısmına sitenizi yazıcaksınız yazıda geçen resimde örneği var ztn.

  Cevapla

Yunus

Ara 23, 2011

pardon üstad herşey mevcutmuş size bir sorum daha olucak ben worldpres kullanıyorum kodları Ana İndex Şablonu (index.php) na atıyorum her yazının altında görünüyor ama facebook sayfasında web sitedeki her hangi bir resim çıkıyor bu nasıl düzeltiriz

Cevapla

Yunus

Ara 23, 2011

ilginiz için çok teşekkür ederim başarılar dilerim

Cevapla

  sanalzade

  Ara 23, 2011

  rica ederim yine bi sorun olursa yazabilirsiniz elimizden geleni yaparız.

  Cevapla

Emre Tekin

Ara 26, 2011

Facebook beğen butonunu siteme ekledim fakat beğene tıklandığında facebook profilinde beğenildiği gözüksede beğenilen sayfadaki resim facebook profilinde görünmüyor. Dört renkli ufak bir grafik görünüyor. Sayfamdaki resimlerden birinin görünmesini nasıl sağlarım?

Cevapla

  sanalzade

  Ara 26, 2011

  Eğer sitenizin alt yapısı wordpress ise daha önce hazırlamış olduğum http://sanalzade.com/wordpress-icin-facebook-meta-tag-ayarlari.html bu yazıyı okuyabilirsiniz.. eğer wordpress değil ise.. facebook ‘un belirli meta tagları var bunları sitenizin ilgili kısmına (header kısmı yani en üst parça) < **/head***> kodunun hemen üstüne ekleyerek belirli bir resmin algılanmasını ve profillerde o resmin çıkmasını sağlayabilirsiniz.

  Örnek vericek olursak ;

  < ***meta property="og:image" content="http://siteismi.com/sabitresim.jpg"/***>

  Bu meta tag ile sorunuzda belirttiğiniz gibi sabit bir resim gösterebilirsiniz.

  http://developers.facebook.com/docs/opengraph/ adresinden facebook ‘un meta tagları hakkında bilgi alabilirsiniz. Hangi tag ‘ın ne işe yaradıgı ve ne şekilde eklemeniz husularında detaylı bilgiler var.. Sayfa ingilizce ancak eğer google chrome kullaniyor iseniz türkçeye çevirip detaylı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

  Sorun ile ilgili olumlu yada olumsuz dönüş yapasanız memnun oluruz.

  Kolay gelsin

  NOT : Kodlardaki *** ları silerek sitenize ekleyin.

  Cevapla

Anıl

Oca 13, 2012

Bu kodu nereye eklemem gerekiyor onu bulamadım

Cevapla

  sanalzade

  Oca 14, 2012

  kodu sitenizin hangi kısmında facebook beğen butonunu göstericekseniz o kısma eklemeniz yeterlidir.

  Cevapla

ömer

Şub 05, 2012

kardes begen butonu ekledımde baska bı faceden sayfayı begenmek istedıgımde begen butonuna basıyorum guvenlık kodu istıor resımdekı kodu yazdıktan sonra begenebılıyor bunu duzeltemezmıyız yanı hıcbır sey istemeden dırek begen butonu koyaabılırmıyız

Cevapla

  sanalzade

  Şub 05, 2012

  hocam beğen tıklandıgında otomatik olarak beğinilir.. herhangi bir güvenlik kodu istememesi lazım.. daha önce böyle bişeyle karşılaşmadım.. facebook hesabınız mobil onaylı yanı cep telefonu vs girmediyseniz güvenlik sorusu vb şeyler isteyebilir..

  Cevapla

ömer

Şub 05, 2012

öyle işte bende anlamadım begene basıyorum bı kutu acılıyor resımdekı guvenlik kodunu yazdıktan sonra begenıyor hesabı mobil onaylı nereden yapılır bı deneyım

Cevapla

  sanalzade

  Şub 05, 2012

  facebook’daki hesap ayarları sekmesinden, güvenlik ile ilgili kısımlara gelin ve telefon girin. Bide öyle deneyin bakalım tekrar guvenlik kodu isteyecekmi.

  Cevapla

ömer

Şub 05, 2012

telefon gırmısım zaten onay kodu istiyor telefona gelmıstır kesın ben unutmusumdur nese ya bosver kapattım zaten sayfayı sağol admin kardes tesekkurler yardımların için.

Cevapla

zeynep uçar

Şub 06, 2012

Güzel yazı teşekkürler .Gerek beğen butonu olsun gerek gönder,paylaş butonu kodu ; biz bu kodları tam olarak nereye yapıştıracağız ? Mesela single.php nin neresine .Beğen butonu kullanıyormuşum .Onu oraya nasıl koydum unuttum :) şimdi bir de paylaş butonu kullanmak istiyorum .

Cevapla

zeynep uçar

Şub 06, 2012

Ve ayrıca siz cevap verdikten sonra benim nasıl haberim olacak

Cevapla

sanalzade

Şub 06, 2012

Merhaba @zeynep hanım, Facebook ‘un sosyal paylaşımlar için hazırladığı sayfaya girdiğinizde, facebook beğen, facebook ‘da paylaş , facebook yorum kutusu vb. şekillerde kodları nasıl alacağınızın gerekli açıklamaları var. Biz yazmımızda facebook beğen konusu işledik ama belirttiğim gibi diğer paylaş vb butonları ilgili facebook sayfasında bulabilirsiniz.

Kodların yerleştirilmesi konusuna gelince bu tamamen size bağlı bir durum. single.php ‘nizde istediğiniz alana koyabilirsiniz.

Sitenize girip baktım single.php ‘nizde < *div class="icerikgen"*> kısmının hemen altına koyabilirsiniz mesela..

Bu durum paylaş veya beğen butonunu nerede göstereceğinize göre değişir.

Kolay gelsin

Cevapla

Esma

Şub 06, 2012

benim fotograflarımın altında begen butonu yok bunu nasıl düzeltebilirim

Cevapla

  sanalzade

  Şub 06, 2012

  @esma sitenizi yazarsanız yardımcı olalım.

  Cevapla

utkan ilter

Şub 09, 2012

Merhaba bu iframe kaynak kodunu sayfada nereye uyguluyoruz bilgi verirmisiniz?

Cevapla

  sanalzade

  Şub 10, 2012

  @utkan iframe kodunu facebook butonlarını nerede göstermek istiyorsanız siteniz dosyalarından ilgili kısmı açıp (örnek : index.html yada index.php (wordpress ise single.php yada index.php) ) eklemeniz yeterli oluyor. Sitenizin altyapısını yazarsanız daha kolay tarif edebilirim.. Örneğin siteniz wordpress tabanlımı ? yada hazır sitelerden mi ? html sitemi ? css xhtml sitemi ? blogspot mu ? her ne ise lütfen belirtin daha sağlıklı izah edebilim.

  Cevapla

elif erdat

Şub 13, 2012

begen butonu eklemeye calısıyorum ama olmuyor :(

Cevapla

  sanalzade

  Şub 13, 2012

  ne gibi bir sorun yaşiyorsunuz eğer belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız

  Cevapla

Adnan

Şub 15, 2012

hocam bu begen butonunu sayfanın üstüne nasıl ekliyoruz?

Cevapla

  sanalzade

  Şub 15, 2012

  Merhaba @adnan bey blogspot yönetim panelinizden şablonu tıklayın ve html yi düzenleyi seçin ve devam et sekmesini tıklayın. Facebook beğen butonunu sayfanızın üstüne eklemek istiyorsanız açılan kodların olduğu kısımda en üst sıralarda < *head*> ‘ın hemen altına gelecek bir şekilde yazıda geçen ilgili iframe kodunu yerleştirdiğiniz takdirde butonlarınız sayfanın üst kısmında görünecektir.

  İlk önce yazımızda geçen ilgili facebook beğen kodunu alın ve size izah ettiğim şekilde yapmaya çalışın. Daha sonra css yardımı ile butonu sağa sola çekme işlemini izah ederim..

  Kolay gelsin saygılarımızla.

  Cevapla

sibel

Şub 27, 2012

çok ama çokkk teşekkür ederim bu yazı sayesinde beğen butonlarını yerleştirmeyi öğrendim

Cevapla

aHmeT

Şub 28, 2012

cok basıt arkadaşlar sadece kodu alıp sitenize eklicen olucak biticek

Cevapla

aydın aydın

Şub 28, 2012

sağol dostum

Cevapla

han

Şub 28, 2012

sayenizde bende ekledim

Cevapla

izmir

Şub 28, 2012

sağolun hocam çok detaylı bir sekilde izah etmişsiniz

Cevapla

onur

Mar 03, 2012

yha bu kodalrı tr.gg de nereye yapıştırcaz

Cevapla

Selin Bilen

Mar 08, 2012

Merhaba
bir kaç gün önce siteme like box ekledim.Hiç bir problem yoktu.Fakat bir kaç gün sonra beğen butonunun altında bulunan profilimin bir kısmını gösteren bölüm gözükmemeye başladı.Problem nedir acaba?Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevapla

  sanalzade

  Mar 08, 2012

  Merhaba @Selin, evet dediğiniz gibi like box kutusunda profiller gözükmüyor. Facebook App ID ‘si oluşturmanız gerekiyor. Bunun içinde daha önce oluşturduğumuz Facebook application id nasıl alınır ? yazısını okuyup uygulamalısınız.

  App oluşturduktan sonra, beğen butonlarının kodunu alırken iframe kodunun hemen üstünde ”This script uses the app ID of your app:” kısmında oluşturduğunuz app id ‘i seçerek like box kodunu alıp sitenize eklediğinizde sorunun çözüldüğünü göreceksiniz.

  Cevapla

özgür ulaş

Mar 25, 2012

Merhaba;
Beğen butonu eklediğin zaman insanlar sitenin ana linkini beğenip paylaşıyor,fakat benim istediğim makalenin paylaşılması.örn.example.com/2012/03/begenbutonu-html gibi..

Cevapla

Emre

Mar 29, 2012

kardeş olayı aşmışsın sen. herkese tek tek ince detayına kadar yanıt vermişsin. taktire şayan. kolay gelsin.selamlar

Cevapla

deniz

Nis 03, 2012

Bende dier arkdaşların sorunu gibi sen istediqn bir yere ekle kodu diorsun ama yhani düz bi sayfaya eklencek bi yer yokki eklenmesi için yazmalık boş biyer olması gerekiyor yorum yaptığımız yer gibi ben gittim web sitemin bi yerine kopyala yapıştır yapttım bşi olmadı yhani face sayfama gitmedi çok açık bi şekilde anlatabilirmsn lütfen yardım !

Cevapla

  sanalzade

  Nis 03, 2012

  Merhaba @deniz web sitenizin altyapısı nedir ? örneğin wordpress sistemlimi yada normal html ile mi oluşturulmuş yada hazır bloglardan mı belirtirseniz size nereye ne şekilde kodu ekliyeceğinizi izah ederim.

  Cevapla

erhan

Nis 20, 2012

gizli kodlarvarmı face i açık olunca otomatikbeğenme

Cevapla

deniz

Nis 21, 2012

sen sormuştun alt yapısını benim site tr.gg oraya biyere yapıştırıom ama faceye gitmio nasıl olcak ?

Cevapla

  sanalzade

  Nis 23, 2012

  Merhaba @deniz lütfen yazı yazıyı tekrar okuyun facebook ‘un ilgili adresinden kodları alırken site kısmını boş bırakmış olabilirsiniz.

  Lütfen bahsedilenleri tekrar gerçekleştirin ve kodu olarak tekrar deneyiniz.

  Cevapla

MehmetBayramBerk

Nis 22, 2012

Yaa Ben Begen uyugulamasını yapamadım bana yardım edermısınız .s.s.S Sİzden ricam anlayışınız icin teşekür ederim.

Cevapla

  sanalzade

  Nis 23, 2012

  Merhaba @MehmetBayramBerk sitenizin altyapısı hakkında bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırız. Örneğin blogspot altyapısımı wordpress mi ? vb.

  Cevapla

hatice kandupen

Nis 23, 2012

meraba
ben facebooktakı hesabımdan bı sayfa actım giyisi satıyorum ve sipariş ver butonu eklmek istiyorum.yardımcı olabılırmısnız.

Cevapla

  sanalzade

  Nis 23, 2012

  Merhaba @hatice kandupen sipariş ver butonu tarzında bi uygulamanın olduğunu bilmiyoruz. Bu konuda malesef size yardımcı olamıyoruz.

  Cevapla

GFB

Nis 29, 2012

eyvallah kardeşim bende bunu arıyordum tşk :=)

Cevapla

Duygu Vatansever

May 01, 2012

Merhaba @sanalzade

Amatör olarak kişisel bir sayfa hazırlıyorum. Sitem php tabanlı
sayfamın tam ortasına bir logo koydum ancak gerek facebook gerek google plus kodlarını bir türlü bu logonun üzerine konumlandıramıyorum. Teşekküler

Cevapla

  sanalzade

  May 01, 2012

  Merhaba @Duygu

  Bir web sayfasında herhangi bir nesneyi konumlandırmak için css kullanmanız gerekli. Bunun için öncelikle css temelini kavramanız gerekiyor. İnternet üzerinde bir çok web sitesinde hatta sırf css dersleri üzerine kurulmuş siteler mevcut.

  Bu siteleri biraz araştırın daha sonra kolaylıkla facebook gplus vb. sosyal paylaşım butonlarını konumlandırabilirsiniz. İlgili web sitenizi yazarsanız size şu şekilde logo üzerine alabilirsiniz şeklinde ilgili css kodlarını verebilirim. Ancak sitenizi görmeden şu kod ile yukarı alırsın diyebilmem zor.

  Kolay gelsin iyi çalışmalar.

  Cevapla

davetiye

May 03, 2012

çok güzel bilgiler. saolun…

Cevapla

suat

May 03, 2012

ben yapamadım

Cevapla

qa4few4rt

May 09, 2012

ben ana sayfaya ekleyemedim ıframe yi

Cevapla

qa4few4rt

May 10, 2012

Tüm bu işlemleri gerçekleştirden sonra ”Get Code” yi tıkladığınızda.. size HTML5, XFBML,IFRAME şeklinde 3 değişik kod verecektir.

Hangisini isterseniz, aldığınız o kodu beğen düşmesini nerde göstermek isterseniz o kısıma eklemeniz yeterli olacaktır
ADMİN YARDIM EDERMİSİN NOLUR LÜTFEN.

Cevapla

qa4few4rt

May 10, 2012

Tüm bu işlemleri gerçekleştirden sonra ”Get Code” yi tıkladığınızda.. size HTML5, XFBML,IFRAME şeklinde 3 değişik kod verecektir.

Hangisini isterseniz, aldığınız o kodu beğen düşmesini nerde göstermek isterseniz o kısıma eklemeniz yeterli olacaktır
ADMİN YARDIM EDERMİSİN LÜTFEN BUNU YAPAMADIM.

Cevapla

  sanalzade

  May 21, 2012

  @qa4few4rt lütfen web sitenizin altyapısını belirtin, örneğin blogspot mu ? wordpress mi ? altyapınızı belirtirseniz direk olarak nasıl ekliyeceğinizi izah edebiliriz.

  Cevapla

Berke Yenigelen

May 21, 2012

Kardeş Ben Bloga Beğen Butonu eklemeye Çalışıyom olmuyo nasıl yapabilirim ? ilk Beğen Yazıom Sonra Onu Bağlıyom siteye olmuyo nasıl Olcak Acil YArdım

Cevapla

  sanalzade

  May 21, 2012

  Merhaba @Berke blog ‘unuz hangi altyapıyı kullanıyor belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

  Cevapla

Berke Yenigelen

May 21, 2012

Nasıl Yani

Cevapla

  sanalzade

  May 21, 2012

  @Berke, wordpress sistemli bir blog mu ? hazır blogspot sitelerden mi ? vb. siz web adresinizi yazın yardımcı olalım.

  Cevapla

Berke Yenigelen

May 21, 2012

Kardeş Altyapı Blogspot Anlatır mısın Şimdi

? Acilde

Cevapla

sanalzade

May 21, 2012

Blogspot yönetim panelinizden kullandığınız şablonu tıklayın ve html yi düzenleyi seçin ve devam et sekmesini tıklayın.

Facebook beğen butonunu sayfanızın üstüne eklemek istediğinizi varsayalım…

HTML ‘yi düzenleyi tıkladıktan sonra en üst sıralarda < *head*> kodunun hemen altına gelecek bir şekilde yazıda geçen ilgili iframe kodunu yerleştirdiğiniz takdirde butonlarınız sayfanın üst kısmında görünecektir.

Veya… sitenizin sağ kısımına vb. yerlere yerleştirmek için, yine aynı şekilde blogspot yönetim panelinizi açın ve yerleşim sekmesini tıklayın, ardından gadged ekleyi seçip “HTML/JavaScript” sekmesinden “Blogunuza üçüncü taraf işlevselliği veya başka bir kod ekleyin.” kısmına yazıda belirttiğimiz gibi facebook ‘un ilgili adresinden aldıgınız kodları yerleştirebilirsiniz.

Kolay gelsin

Cevapla

faruk

May 27, 2012

kardeş bi arkadaş da bahsetmiş daha önce ama ben çözemedim yaklaşık 40 sayfa var ve bütün sayfalara beğen kodu yerleştirdim ancak beğenlere tıkladığında onayla bölümü çıkıyor bunu bi çözemedik..telefon filan hep kayıtlı ama yinede beğenlere tıkladığında onayla diyor

Cevapla

burcu

May 30, 2012

merhaba.ben siteme facebook butonu eklemek istiyorum fakat ne kadar uğraştıysam yapamadım yardımcı olur musunuz.siz yapabilir misniz? teşekkürler

Cevapla

  sanalzade

  May 30, 2012

  Merhaba @Burcu, yazıda belirtilen facebook ‘un ilgili adresine girerek aldığınız kodları sayfanızın kaynağına eklemeniz gerekiyor. index.php isimli dosyanızı not defteri aracılığı ile açın ve müsait alana direk olarak aldığınız kodu ekleyin. Kodu normal olarak yazı panelinden ekleyemezsiniz. İlgili kodu kaynağa eklemeniz gerekiyor.

  Sitenize girip baktım, index.php ‘nizi açın ve < * td align="left" valign="top" * > bu kodun hemen altına facebook ‘dan aldığınız kodu direk olarak yapıştırın.

  Cevapla

anılhan

Haz 10, 2012

merhaba. html tabanlı siteme iframe kodlarını yapıştırdım. fakat sadece gri bi tablo gibi görünüyor içerigi yok nereyi yanlış acaba

Cevapla

  sanalzade

  Haz 10, 2012

  iframe kod öncesi sitenizin ismini doğru bir şekilde yazmanız gerekir. Facebook ‘un ilgili sayfasından kodu almanız için gereken kısa formu tekrar doldurun.

  Cevapla

anılhan

Haz 10, 2012

HTML5 de 2 tane kod veriyor.
hangisi nereye yazıcam acaba ?

Cevapla

  sanalzade

  Haz 10, 2012

  HTML5 olarak aldıgınız 2 koduda alt alta aynı yere yazabilirsiniz.

  Cevapla

özgür keleş

Eyl 04, 2012

Merhaba, facebookta bir grubum var,guruba video ekliyorum ama paylaş butonu gözükmüyor ve insanlar paylaşamıyor dolayısıyla..,ne yapmam gerekir okadar çabaladım lakin bir çözüme ulaşamadım.

Cevapla

ozkan akar

Şub 08, 2013

Gördüğüm kadarı ile çok başarılı bir site.Birçok kişinin sorunu çözülmüş :) ) Benimde bir sorum olacak.Face’de birkaç grubum var.Gruplarımda paylaş butonu görünmüyor.PAYLAŞ butonunu eklemem için ne yapmam gerekiyor.Şimdiden teşekkürler…

Cevapla

  sanalzade

  Şub 09, 2013

  Merhaba Ozkan,
  Facebook gruplarında yer alan paylaş butonları konusunda herhangi bir bilgim yok ama, bahsettiğiniz paylaş butonu olan gruplardan herhangi birini örnek gösterirseniz göz atıp yardımcı olmaya çalışırız.

  Cevapla

onsb

Şub 16, 2013

hocam siteyi veya sayfayı beğenme değilde otomatik her konu açtığımda materyalin altında çıkmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Cevapla

cemal

Mar 28, 2013

slm hocam benim beğen ve yorum yap butonu yok rica etsem yardımcı olaurmusunuz?

Cevapla

murat

Nis 06, 2013

merhaba siteme beğen butonu nasıl koyacağım söylediklerini yaptım ama olmuyor yada ben yapamadım yardımcı olurmusun

Cevapla

Kağan

May 17, 2013

Ankara Bahçıvanları diye bir sayfa düzenledim ve beğen butonu yopk. URL adresine sayfanın adresini yazdım get code dedim 2 kod geldi. onu beğen butonunun olduğu yere ekleyemedim. yapıştır yok. yanlış yere mi tıklıyorum acaba. yardımcı olur musunuz. selamlar…

Cevapla

Caglar kara

Tem 09, 2013

Merhabalar ben yeni sayfa actim facebook adresime bagli ancak kendi profilimde sayfami begendiremiyorum yardimci olursaniz sevinirim tesekkurler…

Cevapla

burak

Ağu 31, 2013

Kardesm anladım ama ben bu sıteye ekleyemedım bı yardımcı olabılecek varmı

Cevapla

Ahu Can

Eyl 17, 2013

Kodu aldım ama ben bir türlü bunu anlayamadım ve ekleyemedim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden tşk ederim.

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar