Facebook Admins ID nasıl alınır ?

Yazar: sanalzade Tarih: 23 Ekim 2011

Merhaba arkadaşlar, facebook meta tags konusuna ilişkin olarak app id nasıl alınır bunu izah etmiştim, şimdi gelelim admins nasıl alınır kısmına…

Facebook id ‘nizi almak derken görmek yanı kastettiğim, zaten her kullanının id ‘si vardır ben sadece nasıl görebilirsiniz bunu izah etmeye çalışıcam, bilindiği gibi gerek uygulamalarda olsun gerek wordpress için sosyal eklentiler olsun app id ‘nin yanında bide admins kısımları oluyor çok kısa bir şekilde id ‘nizi nasıl bulursunuz izah ediyim hemen….

 

Yapmanız gereken sadece bu adrese girerek…..

Resimdede belirttiğim gibi sadece get butonunun yanındaki https://graph.facebook.com/  kısmına facebook ‘da kullandığınız isminizi yazın.. örnek veriyim… https://graph.facebook.com/ahmet  yazdınız ve gönder ‘i tıkladığızda.. alt kısma hemen dökümü yapacaktır ve id kısmında yer alan rakamları kopyalayıp almanız yeterlidir.

Bu konu hakkında ben yapamadım, beceremedim olmadı ? tarzında sorunlarınız olursa aşağida yorum kısmında belirtin, basit bir uygulama bile olsa kimse anne karnında öğrenmiyor… uygulamayı yapamayanlar lütfen belirtsin…

Sonuç olarak facebook id ‘mizi nasıl görüntüleyeceğimizi belirttim… bunun farklı veya daha pratik şeklinde nasıl görüntülendiğini bilmiyorum,  app id oluştururken sol kısımdaki seçeneklerde görmüştüm..

Selam ve saygılarımla… (sanalzade)

Etiketler
Yorumlar

2 Yorum Yapılmış!

Recep

Ara 18, 2011

Teşekkürler

Cevapla

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar