Evinizi Renklendirin

Yazar: sanalzade Tarih: 13 Şubat 2013

Evinizi her geçen gün yenilemek sizi oldukça etkileyecektir. Çünkü evinizdeki mobilyaların yerini değiştirseniz bile kendinizi daha iyi hissedecek ve evinizdeki bu değişiklikten dolayı mutlu olacaksınızdır. Yeni bir yıla girdiğimiz bu günlerde 2013 dekorasyon önerileri nedir diye bir göz atmanızda fayda var.

Çünkü dekorasyonlar her geçen gün yenilenmekte ve her geçen gün herkesin zevkine daha çok hitap etmektedir. Siz de bu önerilerden kendi beğeninize gidenleri seçebilir ve evinize odanıza daha ayrı bir renk katabilirsiniz.

Önerilere göz atmak için aşağıda yer alan resmi tıklayarak derlediğimiz yazılara göz atabilirsiniz.

dekorasyon önerileri

dekorasyon önerileri

2013 dekorasyon önerileri içinde canlı renkler en üstlerde yer almaktadır. Bu sayede eviniz daha enerji verici bir hal alacaktır. İster oturma odanızı salonunuzu isterseniz de çocuk odanızı ya da yatak odanızı canlı renkler ile süslediğinizde o odada bulunduğunuz her an için kendinizi daha enerjik ve daha mutlu hissedeceksiniz. Evinizin eski mobilyalarından sıkıldıysanız onların yüzlerini değiştirerek yeni mobilyalarınıza hem daha kolay hem de daha masrafsız bir şekilde kavuşabilirsiniz. Ayrıca odanızda bir duvarınızı değişik bir renge boyamak hem odanızı daha büyük gösterecek hem de odanıza ayrı bir hava katacaktır.

Evinize uygun çeşitli aksesuarlara da sahip olarak odalarınızı istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Siz de dekorasyon önerilerini dikkate alarak hem kısa zaman içerisinde hem de daha az bir maddiyat harcayarak evinizde köklü değişimler yapabilir ve böylelikle hem kendinizi hem de evinizi yenileyebilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar