Ev Dekorasyon Örnekleri

Yazar: sanalzade Tarih: 30 Mayıs 2012

Ev Dekorasyon Örnekleri

Bir evi dekore etmek oldukça güçtür. Estetik, şık ve konforlu bir daire ortamı oluşturmak için öncelikle karar vermelisiniz. Geniş yelpazede dekorasyon ürünlerinin giderek çoğaldığı bu günlerde dikkat etmeniz gereken en önemli husulardan biri renk bütünlüğüdür. Hedef renginizi seçmeli ve ona uygun bir şekilde evinizi dekor etmelisiniz.

Sevdiğiniz üç dört renk üzerinde yoğunlaştığınız taktirde göz kamaştırıcı bir ev yaratabilirsiniz. Çeşitli ev dekorasyon örneklerindende faydalanarak örneğin; mavi renk tonları ve beyazımsı renklerden haz alıyorsanız, beyaz bir duvar ve fildişi örtülü mobilyalar ile bütünlüğü sağlayabilirsiniz. Mavi ile beyaz porselen aksesuarlar kullanabilir, açık ahşap masalar ile inanılmaz oturma odaları dizayn edebilirsiniz.

Ev Dekorasyon Örneklerinden Faydalanın

Yine yatak odanızda derin mavi renklerde yastık ve yorgan kılıfları epeyce hoş duracaktır. Mutfağınızdada kombineyi bozmadan beyaz renklere yer verebilirsiniz. Bu baştan belirttiğimiz gibi tamami ile sevdiğiniz renklerle alakalı olan bir durumdur. Aşırı renk çeşitliliğine kaçmamanızı tavsiye etmekteyiz.

Ev Dekorasyonu Örnekleri

Diğer en önemli bir husus ise satın alacağınız mobilya ürünleri ve aksesuarlarının odanıza sığıp sığmayacağı durumudur. Mağazada çok hoşunuza gider renk uyumu mükemmeldir, satın alırsınız ancak evinize döndüğünüzde sığmayabilir ve pişmanlıklar yaşamaya başlayabilirsiniz. Bu sebepten ötürü satın almadan önce mutlaka iyice ölçüp biçmelisiniz. Mümkünse odanızı ölçün ve alış verişi yapacağınız mağazanın yetkililerine ölçüleri verin onlar size uygun olup olmayacağını mutlaka belirtecektir.

Ev dekorasyonunda bütçe mühim konulardan biridir. Yeni bir tarzı ortaya koymak + olarak cebinizden fazla para çıkması demektir. Alış veriş yapmadan önce kaliteli ürünleri uygun fiyatlarda satın almak için epeyce gezinin.

Aşağıdan ilham alabileceğiniz çeşitli ev dekorasyonu örneklerine göz atabilirsiniz. İlerliyen günlerde daha farklı tasarımlarda oluşturulmuş ev dekorasyon örneklerini paylaşacağız.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar