Eşarp bağlama modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 14 Mayıs 2012

Eşarp bağlama yöntemleri

Ülkemizde bir çok saçını eşarp ile kapatan bayan var. Siyasi olarak bir takım tartışmalar olsa da insanların kendi tercihi olduğu için özgürlük kapsamında herhangi bir yorum yapamayız. Eşarp kullanan bayanlarımız, bir çok yerde bir biriyle eşarpları nasıl bağladıklarını paylaşmaktadır. Site olarak bizde eşarp kullanan bayanlar için en uygun eşarp modellerini bularak, sizlerle paylaşmak istedim.

Bir çok eşarplı bayan hep standart şekilde bağlamaktadır. Ancak kullanıldıkça sürekli farklı şekiller çıkan eşarplar, kimileri üstten kimileri yandan kimileri ise mango tarzı bağlanmaktadır. Bunun yanında her bağlamanın bir anlamı olduğu gibi özel günler içinde bağlama şekilleri vardır. Özellikle bu özel günlerde bağlama tarzları bir çok bayanın gözlerinizin üzerinde kalmasını sağlayabilir.

Eşarplarınızın bağlama önemli olduğu gibi, eşarbınızın boyu ve renkleri de önemlidir. Çünkü parlak renkteki eşarpları yanlış bağlarsanız, gündüz ışığında çok parlayarak görüntü bozukluğu oluşturabilir yada güzel bir eşarbı gösterişsiz olarak gösterebilirsiniz, bu gibi durumlara düşmemek için eşarbınızı usullerine uygun olarak bağlamalısınz.

Aşağıdan eşarp bağlama videosunu ve eşarp bağlama şekilleri resimli olarak görüntüleyebilirsiniz.

Eşarp bağlama modelleri videolu

Armine eşarp bağlama

Eşarp bağlama şekilleri

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar