En iyi iPad Uygulamaları

Yazar: sanalzade Tarih: 1 Haziran 2012

iPad Uygulamaları

2012 ‘nin en iyi tableti olan iPad, bir çok özellik ve mükemmel ipad uygulamaları ile en iyi tablet olmayı hakediyor. Hemen hemen her gün yeni bir ipad uygulaması çıkıyor ve bu sayı her geçen gün artıyor. Sizlere en çok indirilen ve popüleritesi yüksek ipad uygulamalarından bir kısmını tanıtacağız.

Eğer bir ipad kullanıcısı iseniz aşağıdaki uygulamalara mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz. Mutlaka işinize yarayacak bir uygulama olacaktır. Şimdi karışık bir sıra ücretli ve ücretsiz olarak belirttiğimiz ipad uygulamalarına şöyle bir göz atalım…

Uygulamaları App Store üzerinden indirmek için başlıkları tıklamanız yeterlidir.

En iyi iPad Uygulamaları

İBB Cep Trafik Uygulaması
ibb cep trafik

iPad veya iPhone cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir trafik uygulamasıdır. İBB Cep Trafik uygulaması ile trafik yoğunlunun olduğu güzerhagları harita ile görüntüleyebilir ve yol üzerindeki kameralardan trafik akışını canlı olarak izleyebilirsiniz. Bu uygulamayı AppStore ‘dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Weather HD
weather hd free

Weather HD görüntülü hava durumu uygulamasıdır. Harika görselleri ile beğenebileceğiniz bir uygulama. Tüm şehirlerin hava durumu bilgilerine, nem oranlarına, rüzgar bilgilerine ile saatlik ve haftalık olmak üzere erişebiliyorsunuz. Uygulamayı App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Lezzet: Yemek Tarifleri
yemek tarifleri uygulaması

İsmindende anlaşılacağı gibi bu yemek tarifi uygulaması ile yemeklerin yapılış videolarını detaylıca izleyebilirsiniz. Uygulamada epeyce yemek tarifi yer almaktadır. Bu uygulamayıda ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

SoundHound
SoundHound
SoundHood uygulaması ile dinlemekte olduğunuz bir müziğin hangi şarkıya ait olduğunu bulabilir. Aynı zamanda şarkı sözlerini öğrenebilirsiniz.. En güzel özelliğide melodisini mırıldadığınız şarkıyı size anında sunması. Mutlaka denemeniz gerekiyor. Uygulamayı ücretsiz olarak App Store ‘den indirebilirsiniz.

Garage Band

Piyano, gitar, davul türünde müzik aletlerini çalabilieceğiniz Garage Band uygulaması sayesinde kendi müziğinizi kendinizi yapabilirsiniz. Ayrıca uygulamada piyano derslerini izleyerek kendinizide geliştirebilirsiniz. Can sıkıntısına birebir iyi gelen bir uygulama diyebiliriz. $4.99 fiyatının olduğunuda belirtmek isteriz.

iBooks

Kitap okumak ve kitap indirmek için en çok kullanılan iPad uygulamalarından olan iBook uygulaması ile kitap okumayı zevkli bir hale getirebilirsiniz. Kitap okurken, ekran parlaklığını, yazı tipini ve boyutunu kafanıza göre ayarlayabilirsiniz. iBooks’ un geniş kitap arşivi bulunmaktadır. Yolculuklarda kullanılabilecek en iyi uygulamalardan biri. Uygulamayı ücretsiz olarak App Store ‘den indirebilirsiniz.

Fruit Ninja

Fruit Ninja bir oyundur. Bu oyunda ninja kılıcı ile önünüze gelen meyveleri hızlı bir şekilde kesmeniz gerekiyor. Dikkate dayalı bir oyun olarak karşımıza çıkan bu uygulamayı arkadaşlarınız ile Game Center üzerinden yarışabilirsiniz. Bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. $0.99 fiyatı olduğunuda belirtmek isteriz.

Wunderradio

Online radyo uygulaması wunderradio sayesinde istediğiniz radyo istasyonuna ulaşabilirsiniz. Dünyadaki tüm radyoların buluduğu bu uygulama ile GPS sayesinde bulunduğunuz konumda yayın yapan kanalları dinleyebiliyorsunuz. Mükemmel bir radyo uygulaması diyebiliriz.

Sketchbook Pro
SketchBook Pro

Sketchbook Pro bir çizim ve tasarım uygulamasıdır. Photoshop benzeri bu uygulama ile çok sayıda fırça özellik bulunuyor. İllüstrasyon çizimlerinde oldukça yararlı. Uygulamanın $59.99 fiyatı olduğunu belirtmek isteriz.

Bi sonraki ipad uygulamalarında görüşmek dileği ile…

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar