En iyi Android Uygulamalar

Yazar: sanalzade Tarih: 16 Haziran 2012

Merhaba değerli ziyaretcilerimiz bu yazımızda En iyi Android Uygulamalarına değineceğiz, popüler olarak kullanılan En iyi Android Uygulamaları sizler için galerimize ekledik buyrun hep birlikte görüntüleyelim.

En iyi Android Uygulamaları

Android işletim sistemine sahip cihazların büyük satış rakamlarına ulaşması, mobil cihaz üreten firmaları ve uygulama geliştiricilerini bu yöne doğru hareketlendirdiğini hepimiz biliyoruz. Android market yeni ismi ile “google play store” ‘de android uygulama sayısı telafuz etmekte bile zorlanıcak seviyelere ulaşmıştır.

Sizlere bu yazımızda, android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz “En iyi Android Uygulamaları” konusunda seçiminizde yardımcı olmaya çalışacağız.

En iyi Android Uygulaması Hangisi ?

Bir uygulamaya en iyisi diyebilmek tabiki göreceli bir kavram. Uygulama seçiminizde sizlere yardımcı olamk amacı ile popülerliği, indirme sayıları ve uygulamalara yapılan yorumlar hedef aldık. Kategorisine göre En Popüler Ücretsiz uygulamaları sizler araştırarak bir araya getirdik.

GALERİ – En iyi Android Uygulamaları..

Hangi Android Uygulamalarını İndirmeliyim?

Sizler için Android Market (play store)’i gezdik ve işinize yarayacağını düşündüğümüz en iyi android uygulamalarını bir araya getirdik. Seçtiğimiz bu uygulamaları ekran görüntüleri ile birlikte galerimizde bulabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip cihazınızla ilgili tüm gereksiniminlerinizi umarım sizin için hazırladığımız galeri sayesinde karşılayabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar