El Yapımı Küpe Modelleri

Yazar: sanalzade Tarih: 2 Ocak 2013

Değişik tasarımları ile göz dolduran el yapımı küpelerden zarif birkaç modeli sizler için bir araya getirdik. Takı tasarımı ile ilgilenen hanımlara ilham verebilecek en güzel el yapımı küpe modelleri galerimizde. Kendi küpemi kendim tasarlarım diyenlerdenseniz mutlaka göz atmalısınız.

El Yapımı Küpe Modelleri

Takı ve aksesuar tasarımı geçmişten günümüze kadar, kimileri için bir hobi, kimileri için bir kazanç kapısı olarak süregelmiştir. Ele emeği göz nuru ile işlenen metaryaller gerek şahsi kullanımlarda, gerek ise mağazalarda vitrinleri süslemeye devam etmektedir. Bu yazımızda sizlere el yapımı küpe modellerinden oldukça şık görünen birkaç örneği paylaşmak istedik.

Bir uğraşım olsun diyorsanız bu ve benzeri el işi küpe modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz. İnternet üzerinde bir çok sitede takı tasarımlarının nasıl yapılacağı konusunda kaynaklar var. Hem videolu hemde resimli el yapımı küpe örnekleri göz atabilirsiniz.

İlerliyen günlerde takı tasarımların nasıl yapılacağını detayları ile sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin hanımlar.

Etiketler
Yorumlar

Hiç Yorum Yapılmamış!

Yorum yapmak ister misin?


Benzer Yazılar